Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Superior performance, long-lasting battery
The ASUS Wireless Keyboard and Mouse Set CW100 gives you unmatched convenience and reliable performance, connecting to your PC or laptop via a single 2.4 GHz nano-transceiver with a range of up to 10 meters. Built-in power-saving technology helps prolong battery life by going into sleep mode when not in use.
Battery Life
All powered up
The CW100 keyboard utilizes battery-saving technology to provide up to 6 months of use without having to change the battery. And the CW100 mouse goes further than that — with a single AA battery lasting for up to one full year.
Design
Slim, lightweight design
The CW100 keyboard has a compact, space-saving design with a thin 2-cm profile, making it extremely portable for the commute between home and the office.
Keycaps
Gaming-grade, laser-engraved
Gaming-grade, laser-engraved keycaps resist fade and offer exceptional durability.
Silent Mouse
Low-noise design
The switches used in CW100 mouse are designed for longevity and provide almost-silent mouse clicks, so you can work in quiet environments without bothering those around you.
DPI
Precise control
Cycle through three DPI sensitivity levels simply by pressing the right and scroll-wheel buttons. Use the normal setting for daily use and turn it up for more precise control when gaming.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90XB0700-BKM1F0 |
| EAN | 4711387624098 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Muud näitajad | |
| Windows 11 | Jah |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Recommended usage | Universal |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 3 |
| Receiver included | Jah |
| Scrolling directions | Vertical |
| Mouse battery type | AA |
| Number of batteries (mouse) | 1 |
| Keyboard battery type | AAA |
| Number of batteries (keyboard) | 1 |
| Island-style keyboard | Jah |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.515 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| CnCode | 84716060 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.003896 cubm |
| Product Net Weight | 0.535 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.87 kg |
| Summary | ASUS CW100. Keyboard form factor: Full-size (100%), Connectivity technology: Wireless, Device interface: RF Wireless, Keyboard key switch: Membrane, Recommended usage: Universal. Product colour: Black. Mouse included |
| Product colour | Black |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Garantiikaart | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Akutehnoloogia | Alkaline |
| Backlight | Ei |
| Buttons type | Pressed buttons |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/accessories/keyboards/asus-keyboard/cw100-wireless-keyboard-and-mouse-set/ |
| Aku tüüp | AA x1 + AAA x1 |
| Mõõtmed (l x s x k) | Keyboard: 445 (L) * 133 (W) * 26.8 (H) mm ; Mouse:112.5 (L)* 60 (W) * 36.7(H) mm |
| Klaviatuuri keel | Estonian |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Keyboard features | Keyboard & Mouse/Wireless |
| Power source type | Battery |
| Windows keys | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 8 |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Klaviatuuri keel | EST |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 133 x 445 x 26.8 mm |
| Keyboard weight | 451 g |
| Mudel | CW100 |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 60 x 112.5 x 36.7 mm |
| Mouse included | Jah |
| Mouse Type | Optical |
| Mouse weight | 84 g |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1600 DPI |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Jah |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||