Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
ASUS W5000 is a wireless keyboard and mouse set designed to free you from being tethered to your PC or laptop. The low-profile keyboard measures an ultra-thin 11mm and features chiclet keys with durable, high-quality rubber dome switches for silent, responsive keystrokes.
A customizable Windows 10 hotkey on the top row of the keyboard provides access to numerous Windows functions easily.
The W5000 keyboard is energy-efficient, and operates on the 2.4GHz band for an effective range of 10m. The mouse automatically goes into energy-save mode when not in use. A small LED indicator embedded in the center of the mouse glows red so you know when it’s time to change the battery. And when you’re done, the USB dongle can be safely kept in a small rectangular slot on the underside of the mouse.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90XB0430-BKM3D0 |
| EAN | 4711387538548 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Muud näitajad | |
| Receiver included | Jah |
| Unit Box Width | 0.035 |
| Unit Box Height | 0.155 |
| Windows 11 | Jah |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Keyboard battery type | AAA |
| Number of batteries (mouse) | 1 |
| Mouse battery type | AA |
| Scrolling directions | Horizontal |
| Unit Box Length | 0.535 |
| Button functions | DPI switch |
| Wrist rest | Ei |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Recommended usage | Office |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| CnCode | 84716060 |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Mouse battery technology | Alkaline |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.004158 cubm |
| Product Net Weight | 0.52 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.95 kg |
| Summary | ASUS W5000. Keyboard form factor: Full-size (100%). Keyboard style: Straight. Connectivity technology: Wireless, Device interface: RF Wireless, Recommended usage: Office. Product colour: White. Mouse included |
| Product colour | White |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Osutamisseade | Ei |
| Backlight | Ei |
| Buttons type | Pressed buttons |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/Keyboards-Mice/ASUS-W5000-Wireless-Keyboard-and-Mouse-Set/ |
| Aku tüüp | AA x1 + AAA x2 |
| Mõõtmed (l x s x k) | Keyboard: 434.4(L)*120.5(W)*21.5(H) mm ; Mouse:110.0(L)*60.7(W)*30.7(H) mm |
| Klaviatuuri keel | English/Russian |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Keyboard features | Keyboard & Mouse/Wireless |
| Power source type | Battery |
| Windows keys | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Jah |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Hot keys | Jah |
| Klaviatuuri keel | ENG/RUS |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 434.4 x 120.5 x 21.5 mm |
| Keyboard weight | 460 g |
| Mudel | W5000 |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 60.7 x 110 x 30.7 mm |
| Mouse included | Jah |
| Mouse Type | Optical |
| Mouse weight | 57.8 g |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1600 DPI |
| Number of Hot Keys | 13 |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Jah |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||