Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
For anyone who needs a keyboard with card reader.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90XB05E0-BKB010 |
| EAN | 197105482234 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Muud näitajad | |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Keyboard style | Straight |
| Recommended usage | Home/Office |
| Adjustable keyboard height | Jah |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Windows 11 | Jah |
| Unit Box Height | 0.205 |
| Unit Box Length | 0.515 |
| Unit Box Width | 0.04 |
| CnCode | 84716060 |
| Unit Calculated Volume | 0.005447 cubm |
| Product Net Weight | 0.797 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.21 kg |
| Summary | ASUS Smart Card Keyboard KU100. Keyboard form factor: Full-size (100%). Keyboard style: Straight. Connectivity technology: Wired, Device interface: USB. Cable length: 2 m. Recommended usage: Home/Office. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Copilot key | Jah |
| User guide | Jah |
| Windows 10 | Jah |
| Garantiikaart | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Backlight | Ei |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/accessories/keyboards/asus-keyboard/asus-smart-card-keyboard-ku100/ |
| Aku tüüp | AAA x2 |
| Mõõtmed (l x s x k) | 467x 162.7x36.6mm |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Keyboard features | Keyboard only/SmartCard reader |
| Plug and Play | Jah |
| Power source type | USB |
| USB connector type | USB Type-A |
| Windows keys | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Connectivity Technology | Wired |
| Cord length | 10 m |
| Device interface | USB |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 467 x 162.7 x 36.6 mm |
| Keyboard weight | 797 g |
| Mouse included | Ei |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| USB | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
