Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.04 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
TP-Link Omada IES210GPP. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 20 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt. Alalisvoolu sisendpinge: 12 - 57 V. Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž, Toote kuju: DIN rail
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | IES210GPP |
| EAN | 1210002602112 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.omadanetworks.com/au/business-networking/omada-switch-easy-managed/ies210gpp/#highlights |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Paketi puhvermälu | 4000 MB |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | DIN rail |
| Toote värv | Grey |
| Kujutegur | DIN rail |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Linkide koondamine | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Pordipeegeldus | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 2 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client |
| DHCP features | DHCP client |
| Tsükli kaitse | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 15000 |
| Edastamise kiirus | 14,88 Mpps |
| Jumbo frames | 15000 |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| VLAN-ide arv | 4000 |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 20 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Pilvepõhine haldus | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Toide | |
| Toiteallikas | DC (alalisvool) |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | IES210GPP |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Etherneti toitega 4PPoE (PoE++) portide kogus | 2 |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 6 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 240 W |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 4 |
| Muud funktsioonid | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 12 - 57 V |
| Broadcast storm control | Jah |
| Cloud-managed | Jah |
| Summary | TP-Link Omada 10-Port Gigabit Industrial Easy Managed Switch with 6-Port PoE+ and 2-Port PoE++. Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 20 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt. DC input voltage: 12 - 57 V. Power over Ethernet (PoE). Rack mounting, Form factor: DIN rail |
| Loop protection | Jah |
| Unit Calculated Weight | 1.66 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.004796 cubm |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Unit Box Length | 0.195 |
| Unit Box Height | 0.095 |
| Power over Ethernet 4PPoE (PoE++) ports quantity | 2 |
| Rack mounting | Jah |
| Store-and-forward | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| 10G support | Ei |
| Multicast support | Jah |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 6 |
| Link aggregation | Jah |
| Number of VLANs | 4000 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Combo SFP ports quantity | 2 |
| DC input voltage | 12 - 57 V |
| Flow control support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Auto-negotiation | Jah |
| Forwarding rate | 14.88 Mpps |
| MAC address table | 8000 entries |
| Packet buffer memory | 4000 MB |
| Power Source | DC |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 20 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 240 W |
| Laius | 155 mm |
| Laius | 155 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||