Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 123.64 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Eaton 9PX Gen2 UPS Netpack, 5000 VA, 5000 W, Input: Hardwired, Outputs: (6) C13, (6) C39, Hardwired, Rack/tower, 3U, Gigabit Network card included, Rack-mounting kit included
| Tootja | EATON |
| Tootekood | 9PX5KIRTNG2 |
| EAN | 3553340710551 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.eaton.com/de/en-gb/skuPage.9PX5KIRTNG2.html |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 40 dB |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black,Silver |
| Kujutegur | Rackmount/Tower |
| Toote värv | Black / Silver |
| LED-indikaatorid | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Jah |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Aku mahutavus | 5 Ah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 5000 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Compliance certificates | CB/CE/cULus/Electromagnetic Compatibility (EMC)/Low Voltage Directive (LVD)/RCM/REACH/RoHS/UKCA/WEEE |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 % |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | UPS (2) cable glands (2) IEC-IEC output cables (1,2m) USB cable (1,8m) Network Management Card Supports for tower mounting Rack-mounting kit with brackets and slides for UPS Safety instructions Quickstart guide |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB cable |
| Product Net Weight | 43.1 kg |
| Automatic battery test | Jah |
| Rack capacity | 3U |
| Unit Box Height | 0.31 |
| Unit Box Length | 0.59 |
| Unit Box Width | 0.96 |
| Waveform | Sine |
| Unit Calculated Volume | 0.1756 cubm |
| Unit Calculated Weight | 55 kg |
| AC outlet types | C13 coupler/C39 coupler/Hardwire |
| Summary | Eaton 9PX 5000i RT3U Netpack G2. UPS topology: Double-conversion (Online), Output power capacity: 5 kVA, Output power: 5000 W. AC outlet types: C13 coupler, Hardwire, C39 coupler. Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery capacity: 5 Ah, Battery voltage: 12 V. Form factor: Rackmount/Tower, Product colour: Black, Silver, Rack capacity: 3U. Compliance certificates: CB, CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD), RCM, REACH, RoHS, UKCA,..., Certification: IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Efficiency (ECO mode) | 99 % |
| Input power factor | 0.99 |
| Network card slot | Jah |
| RS-232 ports | 1 |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Battery voltage | 12 V |
| Certification | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 |
| Efficiency | 96.7 % |
| Heat dissipation | 563 BTU/h |
| Input frequency | 40/70 Hz |
| Input operation voltage (max) | 276 V |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Output operation voltage (min) | 200 V |
| Output power capacity | 5 kVA |
| Output power capacity, VA | 5000 VA |
| Output power capacity, W | 5000 Watts |
| Power consumption (average operating) | 165 W |
| Rack | Jah |
| Rack 3U | Jah |
| Typical backup time at half load | 9.4 min |
| Typical runtime at full load | 3.5 min |
| Typical runtime at half load | 9.4 min |
| Wave form type | Sinewave |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 684 mm |
| Kõrgus | 130 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 684 x 130 x 440 mm |
| Toote kaal | 43100 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||