Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
CAC-1408 - The Club 3D USB 3.2 Gen1 Type-A to Micro USB Cable enables the connection of your existing USB Type A output connections, Laptops, tablets and Ultrabooks, Power Chargers, etc. to Micro USB inputs, like camera's, Phones and our range of extension cables and adapters.
The cable is backwards compatible and supports USB 3.0 and USB 2.0 as well. The USB 3.2 Gen1 specification ensures a bitrate of 5Gbps for transfer of large files.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1408 |
| EAN | 8719214471880 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/en/detail/2532/usb_3.2_gen1_type_a_to_micro_usb_cable_m-m_1m_-3.28ft/ |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Sustainability compliance | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB 3.2 Gen1 Type-A to Micro USB Cable M/M 1m /3.28ft |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Plastic packaging weight | 5 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| Summary | CLUB3D USB 3.2 Gen1 Type-A to Micro USB Cable M/M 1m /3.28ft. Cable length: 1 m. Connector 1: USB A, Connector 2: Micro-USB B, USB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maximum data transfer rate: 50 Gbit/s, Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |
| Product Net Weight | 0.026 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0003053 cubm |
| Unit Box Width | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.11 |
| Unit Box Height | 0.185 |
| USB/Lightning cable type | USB to Micro USB |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | Micro-USB B |
| Connectors | USB Type A Male, Micro USB Male |
| Maximum data transfer rate | 50000 Mbit/s |
| Micro-USB | 1 |
| Package depth | 75 mm |
| Package height | 0.01 mm |
| Package weight | 31 g |
| Package width | 85 mm |
| USB 2.0 | 1 |
| Toote kaal | 26 g |
| Pikkus | 1 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||