Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Club 3D CAC-1573 USB-C USB-IF Certified Cable, Data 480Mb, PD 40W(48V/5A) EPR, Extended Power Range M/M m/6.56ft connects your Notebook, Tablet or Phone with USB -C® output to your favorite existing Peripherals, Accessories and Chargers. It enables Data and Power over a single cable and both ways. This cable supports USB.0 data up to 480Mbps and up to 40Watt(48V/5A) output for Downstream charging or powering your Notebook, Tablet or Smartphone.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1573 |
| EAN | 8719214472306 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/shop/cac-1573-1098#attr=2308,2311,2310,2312,2682,2309,2313 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Red |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 240 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 45 g |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB2 Type-C Bi-Directional Cable, Data 480Mb,PD 240W(48V/5A) EPR M/M 2m |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Plastic packaging weight | 5 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Unit Box Width | 0.045 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Output current (max) | 5 A |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Unit Box Height | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Connector 1 gender | Male |
| Unit Calculated Volume | 0.0009461 cubm |
| Product Net Weight | 0.064 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.12 kg |
| Summary | CLUB3D USB2 Type-C Bi-Directional Cable, Data 480Mb,PD 240W(48V/5A) EPR M/M 2m. Cable length: 2 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Product colour: Red |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Plug and Play | Jah |
| Certification | IF USB |
| Connectors | USB2 Type-C Bi-Directional USB-IF |
| Maximum data transfer rate | 0.48 Gbit/s |
| Output Voltage | 48 V |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package width | 145 mm |
| Toote kaal | 64 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||