Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-3010 |
| EAN | 8719214473297 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/shop/cac-3010-1391#attr=2069,2074,2520,2540,1928,2521,2068 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Pink |
| Toote värv | Pink |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 37 g |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB-C® Beaded Cable Pink |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Plastic packaging weight | 3 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Unit Box Width | 0.045 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Unit Box Height | 0.18 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Unit Calculated Volume | 0.001174 cubm |
| Product Net Weight | 0.152 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.18 kg |
| Summary | CLUB3D USB-C® Beaded Cable Pink. Cable length: 2 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Product colour: Pink |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Plug and Play | Jah |
| Connectors | USB Type-C connector Male, USB Type-C connector Male |
| Maximum data transfer rate | 0.48 Gbit/s |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 192 g |
| Package width | 145 mm |
| USB-C | 1 |
| Toote kaal | 152 g |
| Pikkus | 2 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||