Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Club 3D CAC-1515 USB2.0 Type-C Bi-Directional USB-IF Certified Cable,
Data 480Mb, PD 240W(48V/5A) EPR, Extended Power Range M/M 4 m /
13.13 ft connects your Notebook, Tablet or Phone with USB Type-C output to
your favorite existing Peripherals, Accessories and Chargers. It enables Data
and Power over a single cable and both ways. This cable supports USB2.0
data up to 480Mbps and up to 240Watt(48V/5A) output for Downstream
charging or powering your Notebook, Tablet or Smartphone.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1515 |
| EAN | 8719214472641 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/en/detail/2622/usb2_type_c_bi_directional_usb_if_certified_cable_data_480mb_pd_240w(48v-5a)_epr_m-m_4m_-_13.13ft/ |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Orange |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 240 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 4 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 45 g |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB2 Type-C Bi-Directional USB-IF Certified Cable Data 480Mb, PD 240W(48V/5A) EPR M/M 4m / 13.13ft |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0009461 cubm |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Output current (max) | 5 A |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Unit Box Height | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Product Net Weight | 0.211 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.26 kg |
| Summary | CLUB3D USB2 Type-C Bi-Directional USB-IF Certified Cable Data 480Mb, PD 240W(48V/5A) EPR M/M 4m / 13.13ft. Cable length: 4 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB 2.0, Product colour: Orange |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Connector 1 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Plug and Play | Jah |
| Cable diameter | 5 mm |
| Connectors | USB Type-C Male, USB Type-C Male |
| Output Voltage | 48 V |
| USB-C | 2 |
| Pikkus | 4 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||