Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
• EXCEPTIONAL CABLE LENGTH: 1.2m / 3.94ft • HIGH PERFORMANCE: The NEW USB standard, USB 80Gbps supports 4K540Hz video, 240 Watt(48V/5A) EPR • FULL COMPATIBILITY: USB 80Gbps USB-IF Certified, for guaranteed performance and compatibility with the former USB4 v2 devices, ensuring reliable signal consistency and smooth video playback on any USB -C® equipped display • QUALITY CONSTRUCTION: Nickel-plated connections rated beyond 10,000 insertions; Shielded coaxial wire for enhanced EMI protection; Durable TPE Jacket and strain reliefs are halogen-free and RoHS compliant • APPLICATIONS: Ideal for high resolution 16K/8K displays; 540Hz refresh rate at 4K resolution; Suitable for high performance GPUs and AV workstations; Supports multi-monitor daisy chains; Connect a USB -C® monitor to a docking station; connecting High Speed SSD's, etc. • SPECS: 1.2m / 3.94ft Black Cable; USB-C®ertified 80Gbps; video 4K540Hz; charging with Power Delivery(PD) up to 240 Watt(48v/5A); E-Marker chips for protecting your devices while PD charging; 30AWG Coaxial Wire; 4.6mm (0.18inch) O.D.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1570 |
| EAN | 8719214473266 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/shop/cac-1570-1374#attr=949,950,951,955,954,956,952,953 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 240 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB4 Gen 2x2 |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 45 g |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB 80Gbps Certified 240W 8K240Hz Type-C® 1.2m / 3.94ft Black Cable |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Plastic packaging weight | 2 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Unit Box Width | 0.045 |
| Magnetically shielded | Jah |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| AWG wire size | 30 |
| Output current (max) | 5 A |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Unit Box Height | 0.175 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Unit Calculated Volume | 0.001142 cubm |
| Product Net Weight | 0.063 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.11 kg |
| Summary | CLUB3D USB 80Gbps Certified 240W 8K240Hz Type-C® 1.2m / 3.94ft Black Cable. Cable length: 1.2 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB4 Gen 2x2, Maximum data transfer rate: 80 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: Black, Magnetically shielded |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Total paper/cardboard packaging weight | 225 g |
| Total plastic packaging weight | 10 g |
| Cable jacket material | Thermoplastic elastomer (TPE) |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Plug and Play | Jah |
| Cable diameter | 4.6 mm |
| Connectors | USB4 Type-C® Male, USB4 Type-C® Male |
| Maximum data transfer rate | 80 Gbit/s |
| Output Voltage | 48 V |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 110 g |
| Package width | 145 mm |
| USB-C | 2 |
| Toote kaal | 63 g |
| Pikkus | 1.2 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||