Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.25 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Lenovo Legion 27-10. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LCD, Reaktsiooniaeg: 4 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Tootja | LENOVO |
| Tootekood | 68C5GAC4EU |
| EAN | 198157072022 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| AMD FreeSync | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| .: Disain :. | |
| Värvi nimi | Raven black |
| Esiraami värv | Must |
| Raami laius (alumine) | 2 cm |
| Raami laius (külg) | 1,8 mm |
| Raami laius (ülemine) | 1,8 mm |
| Hoidja värv | Must |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Toote värv | Must |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| .: Toimimine :. | |
| Low Blue Light tehnoloogia | Jah |
| NVIDIA G-SYNC liik | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium |
| Ekraan | |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| HDR-toega | Jah |
| Värvihaare DCI-P3 | 80 protsenti |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm (27") |
| Reageerimisaeg (MPRT) | 0,5 ms |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 99 protsenti |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| HD tüüp | Full HD |
| Pikslite tihedus | 82 punkti tolli kohta |
| Pikslitihedus | 0,3108 x 0,3108 mm |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 3000000:1 |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 59,7 cm |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,6 cm |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| DisplayPort arv | 1 |
| Audioväljund | Jah |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Kõrvaklapi väljund | Ei |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 36 W |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 20 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (HDR) | F |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 23 kWh |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 21 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaal (koos jalaga) | 6 kg |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Printimise tehnoloogia | |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| Ergonoomika | |
| Reguleeritav kõrgus (max) | 13,5 cm |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -30 - 30° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Juhtmehaldus | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -5 - 22° |
| Pöörlemistelg | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 protsenti |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Kaasas alus | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 706 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 462 mm |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | EU Energy Label (E-class) Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Laius (ilma aluseta) | 613,1 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 42,3 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 366,4 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,9 kg |
| Laius (koos alusega) | 613,1 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 214 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 536,5 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||