Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.29 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Dreame MF10. Tüüp: Labadeta majapidamisventilaator, Toote värv: Beež, Paigutus: Põrand. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Väljundvõimsus: 55 W. Laius: 270 mm, Sügavus: 375 mm, Kõrgus: 1012 mm
| Tootja | DREAME |
| Tootekood | CVF22A |
| EAN | 6979181921807 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dreametech.com/products/mf10-bladeless-fan |
| .: Üldised omadused :. | |
| Häälekontroll | Jah |
| Kiiruste arv | 10 |
| .: Disain :. | |
| WiFi kontroll | Jah |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Korpuse materjal | Metall |
| Paigutus | Põrand |
| Toote värv | Beež |
| Tüüp | Labadeta majapidamisventilaator |
| .: Ekraan :. | |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LED |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Juhtme pikkus | 1,8 m |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Ülekuumenemise kaitse | Jah |
| Väljundvõimsus | 55 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Mobiiliäpi tugi | Jah |
| Sobib ruumidele kuni | 50 m² |
| Automaatne võnkumine | Jah |
| Taimer | Jah |
| Ergonoomika | |
| Pestav filter | Jah |
| Funktsioonid | |
| Automaatne vertikaalne pöörlemine | Jah |
| Režiimide arv | 3 |
| Tuuleiili funktsioon | Jah |
| Mudeli originaalnimi | MF10 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Summary | Dreame MF10. Type: Household bladeless fan, Product colour: Beige, Placement: Floor. Power source type: AC, Output power: 55 W. Width: 270 mm, Depth: 375 mm, Height: 1012 mm |
| Unit Calculated Weight | 11 kg |
| Product Net Weight | 6.3 kg |
| Unit Box Height | 0.325 |
| Unit Calculated Volume | 0.1463 cubm |
| Unit Box Length | 0.79 |
| CnCode | 84145100 |
| Unit Box Width | 0.57 |
| Toote kaal | 6,3 kg |
| Laius | 270 mm |
| Sügavus | 375 mm |
| Kõrgus | 1012 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||