Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | IMOU |
| Tootekood | IPC-PS8D-5V0 |
| EAN | 6937479643220 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Kujutegur | Turret |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 52 ° |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | DC,PoE |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 5 W |
| Antenn | |
| Antennide arv | 2 |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 111 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 94 ° |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 % |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Placement supported | Indoor |
| Number of cameras | 1 |
| Night vision | Jah |
| Progressive scan | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| Screws included | Jah |
| DC output current | 1 A |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Unit Calculated Volume | 0.001848 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.41 kg |
| Virtual assistant | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Number of lenses | 1 |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection/Vehicle detection |
| Cloud-managed | Jah |
| DC output voltage | 5 |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Mounting type | Ceiling |
| Packaging content | Camera×1 Screw Package×1 Quick Start Guide×1 Installation Position Map×1 |
| Protection features | Dustproof/Waterproof/Weatherproof |
| Sensor type | CMOS |
| Supported video modes | 1080p |
| Video compression formats | H.264/H.265 |
| Zoom capability | Jah |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Certification | CE |
| Connectivity Technology | Wired |
| Diameter | 109.9 mm |
| Digital Zoom | 8 x |
| Fixed focal length | 3.6 mm |
| Frame Rate | 20 fps |
| Housing material | Plastic |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Night vision distance | 30 m |
| Optical sensor size | 1/3 " |
| Total megapixels | 5 MP |
| Laius | 109.9 mm |
| Sügavus | 109.9 mm |
| Kõrgus | 95.7 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||