Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | PHILIPS |
| Tootekood | DST1020/30 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Steam iron |
| Tootja koduleht | https://www.philips.hu/c-p/DST1020_30/1000-es-sorozat%C3%BA-g%C5%91z%C3%B6l%C5%91s-vasal%C3%B3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Juhtme pikkus | 1.6 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220-240 V |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Variable steam | Jah |
| Iron power | 1800 W |
| Non-stick soleplate | Jah |
| Button groove | Jah |
| Dangerous goods | Ei |
| Suitable for tap water | Jah |
| Continuous steam performance | 20 g/min |
| Summary | Philips 1000 series DST1020/30. Type: Steam iron, Soleplate type: Non-stick soleplate, Cord length: 1.6 m. Iron power: 1800 W, AC input voltage: 220-240 V. Width: 260 mm, Depth: 111 mm, Height: 136 mm. Warranty period: 2 year(s) |
| Unit Calculated Weight | 1.84 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0075735 cubm |
| ECO mode | Jah |
| Energy saving mode | Jah |
| Fast heat | Jah |
| Self-cleaning | Jah |
| Soleplate type | Non-stick soleplate |
| Continuous steam | Jah |
| Heating time | 45 s |
| Steam boost performance | 90 g/min |
| Warm-up time | 45 s |
| Water tank capacity | 0.25 L |
| Laius | 260 mm |
| Sügavus | 111 mm |
| Kõrgus | 136 mm |
| Toote kaal | 860 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
