| Tootja | PHILIPS |
| Tootekood | DST2020/90 |
| EAN | 8720389044601 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Steam iron |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Aqua colour |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Juhtme pikkus | 1.9 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Funktsioonid | |
| Filling opening size | Large |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 6 |
| Calc-clean function | Jah |
| Dangerous goods | Ei |
| Iron weight | 950 g |
| Descaling & cleaning | Jah |
| Continuous steam performance | 25 g/min |
| Summary | Philips 2000 series DST2020/90. Type: Steam iron, Soleplate type: Ceramic soleplate, Cord length: 1.9 m. Iron power: 2000 W. Weight: 950 g. Package width: 300 mm, Package depth: 150 mm, Package height: 130 mm. Warranty period: 2 year(s) |
| Unit Calculated Weight | 1.18 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0062 cubm |
| CnCode | 85164000 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| Unit Box Length | 0.29 |
| Unit Box Height | 0.143 |
| Iron power | 2000 W |
| Variable steam | Jah |
| Anti-drip function | Jah |
| Control type | Rotary |
| Soleplate type | Ceramic soleplate |
| Spray function | Jah |
| Steam boost function | Jah |
| Vertical steam function | Jah |
| Continuous steam | Jah |
| Heating time | 30 s |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package weight | 1200 g |
| Package width | 300 mm |
| Steam boost performance | 110 g/min |
| Warm-up time | 30 s |
| Water tank capacity | 0.25 L |
| Toote kaal | 950 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||