Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
- Our Slim Pro Business wireless desktop set is a modern must-have for your desk. Its sleek design and slim “chocolate-style” keys make it an aesthetically pleasing addition to any home or office desk. The stable and foolproof wireless 2.4G technology ensures easy installation and typing without any delays. The intelligent power-saving mode prolongs the battery-life. Enjoy multimedia hotkeys for quick access to your favorite functions. This set offers a complete solution for every workstation.
- Compact space saving design
- Professional slim key design
- Plug & Play
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | KBS-WPS-01-CYRL |
| EAN | 8716309137010 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Muud näitajad | |
| Receiver included | Jah |
| Mouse keys operating life | 3 million characters |
| Keyboard keys operating life | 8 million characters |
| Number of batteries (keyboard) | 1 |
| Keyboard battery type | AA |
| Number of batteries (mouse) | 1 |
| Mouse battery type | AA |
| Scrolling directions | Vertical |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Wrist rest | Ei |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Recommended usage | Office |
| Keyboard number of keys | 105 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Unit Calculated Weight | 0.695 kg |
| Headset dimensions (WxDxH) | 61 x 113 x 38 mm |
| Headset weight | 60 g |
| Flexible keyboard | Ei |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Jah |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Unit Calculated Volume | 0.003691 cubm |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Doesn't contain | Cadmium/Lead/Mercury |
| Kogus transpordikasti kohta | 20 |
| On/off nupp | Jah |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Multimedia keys | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Backlight | Ei |
| Built-in display | Ei |
| Buttons type | Pressed buttons |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://gembird.com/item.aspx?id=13701&lang=en |
| Voolutarve | 10 mA |
| Country of origin | China |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Russian/Ukrainian/US International |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Plug and Play | Jah |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Batteries Included | Ei |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Foldable | Ei |
| Frequency Band | 2.402 - 2.48 GHz |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 443 x 132 x 31 mm |
| Keyboard weight | 455 g |
| Mouse included | Jah |
| Movement Resolution | 1200 DPI |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Package depth | 498 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package width | 84 mm |
| Receiver dimensions (WxDxH) | 18 x 14 x 7 mm |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver weight | 2 g |
| Scroll | Jah |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||