Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
(1) Excludes cable assembly and printed wiring assembly (PWA) plastics. (2) Tested under limited conditions (maximum of 60 ml liquid spillage). Do not immerse the keyboard in liquid. (3) Based on independent sales data from major markets in units (July '19 - July '20), retail channel only: CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TR, UK, US.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 920-002562 |
| EAN | 5099206020665 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| Muud näitajad | |
| Mouse cable length | 1.8 m |
| Compatible operating systems | - Windows XP, Windows Vista, Windows 7 - Linux kernel 2.6+ |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard style | Straight |
| Recommended usage | Office |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 3 |
| Wrist rest | Ei |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Unit Calculated Volume | 0.00479 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.915 kg |
| Summary | Logitech Desktop MK120. Keyboard form factor: Full-size (100%). Keyboard style: Straight. Connectivity technology: Wired, Device interface: USB, Keyboard layout: QWERTY. Cable length: 1.5 m. Recommended usage: Office. Product colour: Black. Mouse included |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Master (outer) case gross weight | 10600 g |
| Master (outer) case height | 280 mm |
| Master (outer) case length | 456 mm |
| Master (outer) case width | 392 mm |
| Spill-resistant up to | 60 ml |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| Osutamisseade | Ei |
| Backlight | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Mac operating systems supported | Ei |
| Minimum system requirements | What you need: Windows 7, 8, 10 or later Two available USB ports |
| Plug and Play | Jah |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Protection features | Spill resistant |
| Purpose | PC/Server |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Ei |
| Connectivity Technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 155 x 450 x 23.5 mm |
| Keyboard weight | 550 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 62 x 38 x 113 mm |
| Mouse included | Jah |
| Mouse weight | 90 g |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1000 DPI |
| Package depth | 525 mm |
| Package height | 49 mm |
| Package weight | 860 g |
| Package width | 163 mm |
| Scroll | Jah |
| USB hub | Ei |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||