Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
(1) Wireless range may vary based on user, environmental and computing conditions. (2) Battery life may vary based on user and computing conditions (3) Based on independent sales data from major markets in units (July '19 - July '20), retail channel only: CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TR, UK, US. (4) Tested under limited conditions (maximum of 60 ml liquid spillage). Do not immerse keyboard in liquid.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 920-003161 |
| EAN | 5099206029859 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Muud näitajad | |
| Wrist rest | Ei |
| Keyboard keys operating life | 5 million characters |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Keyboard battery type | AA |
| Number of batteries (mouse) | 2 |
| Mouse battery type | AA |
| Scrolling directions | Vertical |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver included | Jah |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Recommended usage | Office |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard form factor | Mini |
| User guide | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Unit Box Length | 0.45 |
| Master (outer) case width | 213 mm |
| Master (outer) case length | 469 mm |
| Master (outer) case height | 262 mm |
| Master (outer) case gross weight | 6000 g |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Summary | Logitech Wireless Combo MK220. Keyboard form factor: Mini. Keyboard style: Straight. Connectivity technology: Wireless, Device interface: RF Wireless, Keyboard layout: QWERTY, Recommended usage: Office. Product colour: Black. Mouse included |
| Unit Calculated Weight | 0.637 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.003762 cubm |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Kogus transpordikasti kohta | 8 |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Multimedia keys | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Akutehnoloogia | Alkaline |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Minimum system requirements | What you need: Windows 7, 8, 10 or later Chrome OS An available USB ports |
| Number of batteries supported | 4 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Packaging content | Keyboard (K220) Mouse (M150) USB receiver 2 AAA (keyboard) 2 AA (mouse) batteries User documentation |
| Plug and Play | Jah |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Purpose | Universal |
| USB required | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Jah |
| Aku mahutavus | 2000 mAh |
| Battery type | AA |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 112 x 381 x 17.78 mm |
| Keyboard weight | 320 g |
| Mouse included | Jah |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Package depth | 454 mm |
| Package height | 123.8 mm |
| Package weight | 603.27 g |
| Package width | 50.8 mm |
| Scroll | Jah |
| USB hub | Ei |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||