(1)Wireless range may vary based on environmental and computing conditions (2)Tested under limited conditions (maximum of 60 ml liquid spillage). Do not immerse keyboard in liquid. (3) Keyboard and mouse battery life may vary based on user and computing conditions Based on independent sales data (in units) including all the models of the MK270 family for wireless combo aggregated from major markets: CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TH, TR, UK, US (Apr'19 - Apr'20). Retail channel only. (5) Based on independent sales data (in units) aggregated for Logitech mice and keyboards from major global markets including CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TH, TR, UK, US (July ’19 - July ’20 period). Retail channel only. (6) Click and typing noise reduced by over 90% compared to Logitech MK270. Left click and typing dBA level measured by an independent lab at 1 metre.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 920-004509 |
| EAN | 5099206039155 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Muud näitajad | |
| Wrist rest | Ei |
| Keyboard keys operating life | 5 million characters |
| Adjustable keyboard height | Jah |
| Angle adjustment (max) | 8 ° |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Keyboard battery type | AAA |
| Mouse battery type | AA |
| Scrolling directions | Vertical |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver included | Jah |
| Key travel distance | 3.2 mm |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Recommended usage | Home |
| Keyboard number of keys | 111 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| User guide | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Spill-resistant up to | 60 ml |
| Master (outer) cases per pallet | 60 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Products per pallet | 360 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 50992060391516 |
| Master (outer) case width | 306 mm |
| Master (outer) case length | 403 mm |
| Master (outer) case height | 224 mm |
| Master (outer) case gross weight | 6025 g |
| Unit Calculated Weight | 0.82 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.003997 cubm |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.503 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Mouse battery life | 12 month(s) |
| Kogus transpordikasti kohta | 6 |
| On/off nupp | Jah |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Osutamisseade | Ei |
| Akutehnoloogia | Alkaline |
| Pakendi tüüp | Box |
| Auto power off | Jah |
| Backlight | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Klaviatuuri keel | Dutch |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ergonomic design | Ei |
| Full-size keyboard | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Minimum system requirements | What you need: Windows 7, 8, 10 or later Chrome OS An available USB ports |
| Number of batteries supported | 3 |
| Plug and Play | Jah |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Protection features | Spill resistant |
| Purpose | PC/Server |
| Windows keys | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Jah |
| Aku mahutavus | 1000 mAh |
| Battery type | AAA |
| Certification | CE FCC CB |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Hot keys | Jah |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 441 x 18 x 149 mm |
| Keyboard weight | 498 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 60 x 39 x 99 mm |
| Mouse included | Jah |
| Mouse weight | 75.2 g |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Number of Hot Keys | 8 |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Package depth | 510 mm |
| Package height | 46 mm |
| Package weight | 743.5 g |
| Package width | 158 mm |
| Receiver dimensions (WxDxH) | 14.4 x 6.6 x 18.7 mm |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver weight | 2 g |
| Scroll | Jah |
| Service life of battery | 36 month(s) |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| USB hub | Ei |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||