Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 920-013519 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Graphite |
| Muud näitajad | |
| Keyboard battery type | AAA |
| Unit Calculated Volume | 0.0029 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.615 kg |
| Summary | Logitech 920-013519. Device interface: RF Wireless + Bluetooth. Product colour: Graphite |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Batteries Included | Jah |
| Aku mahutavus | 1000 mAh |
| Battery type | AAA |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Package depth | 442 mm |
| Package height | 46 mm |
| Package weight | 615.39 g |
| Package width | 145 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
