Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
(1) Battery life may vary based on use and computing conditions. (2) Excludes receiver and printed wiring assembly (PWA) plastics, and packaging. (3) Wireless range may vary based on user, environmental and computing conditions.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 920-006489 |
| EAN | 5099206053212 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Muud näitajad | |
| Spill-resistant up to | 60 ml |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| User guide | Jah |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard style | Straight |
| Recommended usage | Universal |
| Scroll type | Ball |
| Buttons quantity | 3 |
| Wrist rest | Jah |
| Receiver included | Jah |
| Mouse battery type | AA |
| Number of batteries (mouse) | 1 |
| Keyboard battery type | AA |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Adjustable keyboard height | Jah |
| Unifying receiver | Ei |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Master (outer) case width | 310 mm |
| Master (outer) case length | 376 mm |
| Master (outer) case height | 243 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3700 g |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Unit Calculated Weight | 1.04 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.004995 cubm |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Unit Box Length | 0.52 |
| Mouse battery life | 18 month(s) |
| Kogus transpordikasti kohta | 4 |
| On/off nupp | Jah |
| Multimedia keys | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Akutehnoloogia | Alkaline |
| Backlight | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | English |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Minimum system requirements | What you need: Windows 10, 11 or later ChromeOS An available USB port |
| Number of batteries supported | 2 |
| Plug and Play | Jah |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Protection features | Spill resistant |
| Purpose | PC/Server |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Jah |
| Aku mahutavus | 2000 mAh |
| Battery type | AA |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Hot keys | Jah |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 186.7 x 447.2 x 21.4 mm |
| Keyboard weight | 603 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 67.9 x 38.4 x 105.4 mm |
| Mouse included | Jah |
| Mouse weight | 91 g |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1000 DPI |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Package depth | 531 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 960 g |
| Package width | 193 mm |
| Receiver dimensions (WxDxH) | 14.4 x 6.6 x 18.7 mm |
| Receiver weight | 2 g |
| Scroll | Jah |
| Service life of battery | 36 month(s) |
| USB hub | Ei |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||