Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Logitech® Wireless Combo MK330. The combo that puts entertainment and portability at your fingertips. With 11 hot keys and 4 programmable F-keys, you’ll enjoy instant access to the things you do most. Low-profile, whisper-quiet keys help make typing IMs, emails nice and easy. The mouse features storage for the tiny Logitech® receiver, so you can take your mouse wherever you go. 24-month keyboard and 12-month mouse battery life—with auto-sleep and on/off switch—lets you go years without the hassle of changing batteries.* And the simple software-free setup will have you on Google, Amazon or Netflix in no time.
* Keyboard battery life calculation based on an estimated two million keystrokes/year in an office environment. User experience may vary. Mouse battery life may vary based on user and computing conditions.
© 2018 Logitech. Logitech, Logi and other Logitech marks are owned by Logitech and may be registered._x000D_
Microsoft, Windows Vista, Windows, and the Windows logo are trademarks of the Microsoft group of companies.
All other trademarks are the property of their respective owners._x000D_
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 920-003989 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 570 g |
| Muud näitajad | |
| Summary | Logitech Wireless Combo MK330. Keyboard form factor: Full-size (100%). Keyboard style: Straight. Connectivity technology: Wireless, Device interface: USB, Keyboard layout: QWERTY, Recommended usage: Office. Product colour: Black. Mouse included |
| Wrist rest | Ei |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Mouse battery type | AA |
| Keyboard battery type | AAA |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Mouse battery life | 12 month(s) |
| Unit Box Height | 0.19 |
| Buttons quantity | 3 |
| Unit Box Length | 0.45 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Unit Calculated Volume | 0.005985 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.5 kg |
| Scroll type | Wheel |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Recommended usage | Office |
| Master (outer) case gross weight | 4520 g |
| Master (outer) case height | 202 mm |
| Master (outer) case length | 475 mm |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Master (outer) case width | 273 mm |
| Spill-resistant up to | 60 ml |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| On/off nupp | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Akutehnoloogia | Alkaline |
| Backlight | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Laius | 446.3 mm |
| Sügavus | 20.5 mm |
| Kõrgus | 183 mm |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Number of batteries supported | 3 |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Protection features | Spill resistant |
| Purpose | PC/Server |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Aku mahutavus | 2000 mAh |
| Battery type | AAA |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | USB |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 446.3 x 20.5 x 183 mm |
| Keyboard weight | 570 g |
| Mudel | MK330 |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 60 x 39 x 99 mm |
| Mouse included | Jah |
| Mouse weight | 75.2 g |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Package depth | 460 mm |
| Package height | 62 mm |
| Package weight | 980 g |
| Package width | 187 mm |
| Receiver dimensions (WxDxH) | 14.4 x 6.6 x 18.7 mm |
| Receiver type | Unifying receiver |
| Receiver weight | 2 g |
| Scroll | Jah |
| Service life of battery | 24 month(s) |
| USB hub | Ei |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||