Signature Slim Solar+ K980 for Business is a modern, self-charging keyboard powered by light. It works in virtually any light without charging cables or alkaline batteries, so it’s low maintenance for IT, hassle-free for employees, and a great solution to deploy at scale.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 920-013779 |
| EAN | 5099206132221 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Material | Plastic |
| Toote värv | Graphite |
| Muud näitajad | |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Headset included | Ei |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Programmable hot keys | Jah |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard style | Straight |
| Recommended usage | Universal |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Receiver included | Jah |
| Wireless receiver interface | USB Type-C |
| Keyboard battery type | Built-in battery |
| Island-style keyboard | Jah |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Multi-device support | Jah |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jah |
| Master (outer) case gross weight | 556 g |
| Flexible keyboard | Ei |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Master (outer) case width | 168 mm |
| Master (outer) case length | 182 mm |
| Master (outer) case height | 180 mm |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Calculated Weight | 1 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.002295 cubm |
| Unit Box Width | 0.17 |
| Unit Box Length | 0.45 |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| On/off nupp | Jah |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Multimedia keys | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Charging source | Solar |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura/Mac OS X 14.0 Sonoma/Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Minimum system requirements | System Requirements: Bluetooth Low Energy (BLE) Version 5.1 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS/iPadOS |
| Plug and Play | Jah |
| Toiteallika tüüp | Battery,Solar |
| Rechargeable | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Batteries Included | Jah |
| Aku mahutavus | 70 mAh |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Hot keys | Jah |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 430.8 x 142.9 x 20.2 mm |
| Mouse included | Ei |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Package depth | 448 mm |
| Package height | 31 mm |
| Package weight | 940 g |
| Package width | 164 mm |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||