Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 43.82 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Registered DIMM
Includes a register for enhancing clock, command and control signals
Error correction available by added 8 bit parity signals
Supports x4 / x8 Organization / up to 2 ranks per DIMM and 2DPC configuration
Application : Server
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | M321R4GA3EB2-CCP |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Green |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mooduli konfiguratsioon | 2Rx8 |
| Muud näitajad | |
| Memory data transfer rate | 6400 MT/s |
| Unit Calculated Volume | 0.0001307 cubm |
| Unit Box Width | 0.035 |
| Unit Box Length | 0.135 |
| Unit Box Height | 0.005 |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Unit Calculated Weight | 0.039 kg |
| Summary | Samsung M321R4GA3EB2-CCP. Component for: Server, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 32 GB, Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 288-pin DIMM, ECC, Product colour: Green |
| Kogus transpordikasti kohta | 50 |
| Component for | Server |
| Backlight | Ei |
| ECC | Jah |
| Paigaldatud operatiivmälu | 32 GB |
| Tootja koduleht | https://semiconductor.samsung.com/dram/module/rdimm/m321r4ga3eb2-ccp/ |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 2 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
