Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.32 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Crucial Pro CP16G64C38U5W
Push performance to the next level with the blazing speed and massive bandwidth of Crucial DDR5 Pro OC Gaming Memory. Mobilize the power of low latency to beat the clock and fuel your next win instead of worrying about performance bottlenecks. This powerful, high-performance memory supports next-gen multi-core CPUs and stable overclocking with Intel® XMP 3.0 and AMD EXPO™. Available in black or white.
Unstoppable speed up to 6,400MHz
Every millisecond gained in fast-paced gameplay counts, so take advantage of lower latency for higher frame rates per second for a smoother gaming experience that's ideal for memory-intensive AAA games.
Accelerated performance
Lower latency for higher frame rates per second and smoother gaming
Ideal for memory-intensive AAA games
Compatibility
Supports next-gen multi-core CPUs and stable overclocking with Intel
Flexibility
Support for both Intel XMP 3.0 and AMD EXPO
Keep your options open with ultimate flexibility for your build
Micron quality and reliability
Micron delivers cutting-edge engineering
Superior component and module-level testing for all Crucial DRAM products
| Tootja | CRUCIAL |
| Tootekood | CP16G64C38U5W |
| EAN | 649528944948 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 6400 MHz |
| Muud näitajad | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory data transfer rate | 6400 MT/s |
| Summary | Crucial Pro CP16G64C38U5W. Component for: PC, Internal memory: 16 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 16 GB, Internal memory type: DDR5, Memory clock speed: 6400 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 38 |
| Unit Calculated Weight | 0.066 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000243 cubm |
| On-Die ECC | Jah |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Component for | PC |
| Paigaldatud operatiivmälu | 16 GB |
| CAS latency | 38 |
| Tootja koduleht | https://www.crucial.com/memory/ddr5/cp2k16g64c38u5w?srsltid=AfmBOoqB68LJ_nltLYXzku7X0xEx8kxdezWOHLL-Efxv4U9slGQ0JkwI |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Ühilduvad tooted | 13th to 14th Gen Intel Core CPUs AMD Ryzen 9000 Series CPUs |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35/5 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
