Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 16.15 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Crucial 32GB DDR5-6400 CSODIMM (CT32G64C52CS5)
This new form factor features a clock driver directly on the module to support speed stability, faster downloads, and better refresh rates.
Crucial CUDIMM and CSODIMM
Faster next-gen DDR5 memory
Powerful next-gen support for AI PCs with Crucial DDR5 CUDIMM and CSODIMM memory
Introducing Crucial DDR5 CUDIMM and CSODIMM Memory1, designed to improve your computing experience with JEDEC speeds up to 6,400 MT/s—twice as fast as DDR42. This new form factor features a clock driver directly on the module to support speed stability, faster downloads, and better refresh rates.
Powerful next-gen DDR5 support for AI PCs
Enjoy 6,400MT/s speed right out of the box
6,400Mhz — up to 2x faster than DDR42
Faster downloads and refresh rates
Built for next-gen CPUs
Compatible with Intel® Core™ Ultra processors (Series 2)4
Out-of-the-box performance boost
Upgrade performance for smoother computing
Fuel your AI PC
Increase productivity and performance
Micron innovation takes the lead
Cutting-edge engineering and rigorous testing
Micron has 45 years of memory expertise
Crucial: Bringing Micron technology directly to you
At Crucial, we connect millions of customers to the innovative technology that Micron has been perfecting for over four decades. As Micron’s global consumer brand, we’re proud to share their groundbreaking advancements in the world of memory and storage with you.
| Tootja | CRUCIAL |
| Tootekood | CT32G64C52CS5 |
| EAN | 649528940872 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Muud näitajad | |
| Doesn't contain | Cadmium/Lead/Mercury |
| Memory data transfer rate | 6400 MT/s |
| Summary | Crucial CT32G64C52CS5. Component for: Laptop, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 32 GB, Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 262-pin SO-DIMM, CAS latency: 52, Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.013 kg |
| Unit Calculated Volume | 3.025E-05 cubm |
| Compliance certificates | CE/China RoHS/REACH/RoHS/UKCA |
| On-Die ECC | Jah |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.055 |
| Unit Box Length | 0.11 |
| Unit Box Height | 0.005 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Component for | Laptop |
| Backlight | Ei |
| ECC | Ei |
| Paigaldatud operatiivmälu | 32 GB |
| JEDEC standard | Jah |
| CAS latency | 52 |
| Tootja koduleht | https://eu.crucial.com/memory/ddr5/ct32g64c52cs5 |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
