Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 17.16 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Crucial Pro DDR5-6400 CL38 32GB Kit (16GBx2) UDIMM Black (CP2K16G64C38U5B)
Push performance to the next level with the blazing speed and massive bandwidth of Crucial DDR5 Pro OC Gaming Memory. Mobilize the power of low latency to beat the clock and fuel your next win instead of worrying about performance bottlenecks. This powerful, high-performance memory supports next-gen multi-core CPUs and stable overclocking with Intel® XMP 3.0 and AMD EXPO™. Available in black or white.
Faster gaming unlocked!
Harness the power of low-latency DDR5 Pro OC Gaming DRAM
Unstoppable speed up to 6,400MHz
Every millisecond gained in fast-paced gameplay counts, so take advantage of lower latency for higher frame rates per second for a smoother gaming experience that's ideal for memory-intensive AAA games.
Accelerated performance
Lower latency for higher frame rates per second and smoother gaming. Ideal for memory-intensive AAA games
- Compatibility
Supports next-gen multi-core CPUs and stable overclocking with Intel® XMP 3.0 and AMD EXPO™
Crucial overclocking DRAM Intel AMD ready modules
- Flexibility
Support for both Intel XMP 3.0 and AMD EXPO™ on the same module. Keep your options open with ultimate flexibility for your build. Crucial DDR5 Pro OC Gaming DRAM black and white modules
- Micron quality and reliability
Micron delivers cutting-edge engineering. Superior component and module-level testing for all Crucial DRAM products
| Tootja | CRUCIAL |
| Tootekood | CP2K16G64C38U5B |
| EAN | 649528944511 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 6400 MHz |
| Muud näitajad | |
| Summary | Crucial Pro CP2K16G64C38U5B. Component for: PC, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 2 x 16 GB, Internal memory type: DDR5, Memory clock speed: 6400 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 38, ECC, Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000234 cubm |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Buffered memory type | Clocked unregistered (unbuffered) |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Component for | PC |
| ECC | Jah |
| Paigaldatud operatiivmälu | 32 GB |
| CAS latency | 38 |
| Tootja koduleht | https://www.crucial.com/memory/ddr5/CP2K16G64C38U5B |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
