Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 29.37 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Viper Gaming is very excited to reveal the first of our DDR5 generation, the Viper Venom DDR5 DRAM series! The Viper Venom DDR5 memory series is the first generation of our DDR5, made for insane system performance on DDR5 platforms! Viper Venom DDR5 memory modules are designed with groundbreaking technology to set benchmarks even higher than most extreme overclocked DDR4 modules and delivers twice as fast, doubling the current bandwidth of DDR4.
The Viper Venom DDR5 modules have innovative onboard power management ICs for more efficient operation and lower power consumption, along with onboard thermal management technology providing longer life for the modules. With a limited lifetime warranty, this cutting-edge technology will enable blazing quick application start-ups while expanding your system’s capabilities.
Viper Venom DDR5 DRAM modules generate superior improvements towards user experience over previous memory lines and will be the next ultimate solution for gaming enthusiasts globally!
| Tootja | PATRIOT |
| Tootekood | PVV564G600C30K |
| EAN | 4711378428216 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black/Red/Silver |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 137 mm |
| Sügavus | 7 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Toote kaal | 52 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud näitajad | |
| On-Die ECC | Jah |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Case or master carton quantity | 60 pc(s) |
| Case or master carton weight | 10 kg |
| Case or master carton dimensions (W x D x H) | 575 x 475 x 200 mm |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Compliance certificates | BSMI/CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS/UKCA |
| Unit Calculated Volume | 0.00093 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.16 kg |
| Summary | Patriot Memory Viper Venom PVV564G600C30K. Internal memory: 64 GB, Memory layout (modules x size): 2 x 32 GB, Internal memory type: DDR5, Memory clock speed: 4800 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 40, Product colour: Black, Red, Silver |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Jah |
| Kogus transpordikasti kohta | 60 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Jah |
| Paigaldatud operatiivmälu | 64 GB |
| CAS latency | 40 |
| Tootja koduleht | https://assets.website-files.com/62d7c6f313edf25aa518b7ff/665dca4f35b45666a150c0f9_PVV564G600C30K_sku%20sheet_042624.pdf |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 158 mm |
| Package weight | 169 g |
| Package width | 179 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
