Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.05 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
DDR4 SODIMM 3200MHz DRAM
DDR4 SODIMM modules are perfect for mobile PC, which require small-form factor, inexpensive but effective upgrade. The DDR4 generation is the newest of the DDR family, which makes it very popular.
Ready to play
GOODRAM DDR4 memory has 8 GB or 16 GB of memory in one module and is available ONLY in Single Channel configurations. 3200 MHz clock frequency makes GOODRAM great choice, no matter what kind of task is need to be done.
Lifetime warranty
All GOODRAM memory modules are manufactured in Poland (Europe) with highly selected components and undergo a multi-stage quality tests before setting off for a trip to retail stores. The Quality Control Department ensures that each module is perfectly prepared for many years of use, hence we guarantee our users a lifetime warranty.
Reliability and build quality
In order to ensure the highest quality of GOODRAM memory modules, we manufacture them only through cooperating with the best suppliers of components and using selected memory chips from leading manufacturers. We make every effort to ensure that every memory coming out of our production line meets the highest quality standards. With this in mind we are able to back all GOODRAM memory modules by lifetime warranty.
| Tootja | Goodram |
| Tootekood | GR3200S464L22/16G |
| EAN | 02059082679429183720 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Muud näitajad | |
| Module configuration | 1024M x 8 |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Summary | Goodram GR3200S464L22/16G. Component for: Laptop, Internal memory: 16 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 16 GB, Internal memory type: DDR4, Memory clock speed: 3200 MHz, Memory form factor: 260-pin SO-DIMM, CAS latency: 22 |
| Unit Calculated Weight | 0.024 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0001028 cubm |
| Compliance certificates | CE |
| Unit Box Width | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.05 |
| Unit Box Height | 0.16 |
| Sustainability compliance | Jah |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Kogus transpordikasti kohta | 20 |
| Component for | Laptop |
| ECC | Ei |
| Paigaldatud operatiivmälu | 16 GB |
| CAS latency | 22 |
| Tootja koduleht | https://www.goodram.com/en/products/ddr4-sodimm-3200mhz-dram/ |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
