Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
(1)Excludes cable assembly and printed wiring assembly (PWA) plastics. (2)This product has been certified to meet Google's compatibility standards. Google is not responsible for the operation of this product or its compliance with safety requirements. Chromebook and the "Works With Chromebook" badge are trademarks of Google LLC. (3)Based on independent sales data from major markets in units (July '19 - July '20), retail channel only: CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TR, UK, US.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 910-006652 |
| EAN | 5099206104242 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 90 g |
| Muud näitajad | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| User guide | Jah |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 3 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Unit Calculated Volume | 0.000336 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.3 kg |
| Master (outer) case gross weight | 2600 g |
| Master (outer) case height | 280 mm |
| Master (outer) case length | 214 mm |
| Master (outer) case width | 180 mm |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Tootja koduleht | https://www.logitech.com/ |
| Laius | 62 mm |
| Sügavus | 113 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS/Yes |
| Minimum system requirements | USB-A Cord Required: available USB port Windows 7, 8, 10 or later Mac OS 10.5 or later Chrome OS, Certified Works With Chromebook Linux Kernel 2.6+ This product has been certified by Logitech to meet Google's compatibility standards. Google is not respons |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Packaging content | Mouse User Documentation |
| Purpose | Office |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Batteries Included | Ei |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | 910-006652 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1000 DPI |
| Package depth | 85.7 mm |
| Package height | 132.7 mm |
| Package weight | 121.2 g |
| Package width | 41.3 mm |
| Power Source | Cable |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
