Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 14.25 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Description:
• CERTIFIED THUNDERBOLT™ 5 - Our highest model TB5 device, fully certified for guaranteed compatibility and peak performance.
• EXPAND STORAGE HASSLE-FREE - Add more space with an easy-to-use SSD slot, giving your computer the same lightning-fast speed as its built-in storage.
• POWER YOUR WHOLE SETUP - Delivers 140W to your laptop + 30W to phones/tablets via two front-facing USB-C® ports (no extra chargers needed).
• THUNDERBOLT™ SHARE INCLUDED - Comes with a Thunderbolt™ Share license to connect two computers directly for seamless file transfer and display control.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CSV-2562 |
| EAN | 8719214473570 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| On/off nupp | Jah |
| Ühilduvus tootega | |
| Sisendi tüüp | Thunderbolt 5 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kõrgus | 50 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Laius | 140 mm |
| Toote kaal | 794 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | Thunderbolt |
| Muud näitajad | |
| Unit Calculated Volume | 0.004574 cubm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of displays supported | 3 |
| USB cable length | 1 m |
| NVMe | Jah |
| USB Power Delivery up to | 140 W |
| Sustainability certificates | SCS Product Category Rule (PCR) |
| Unit Box Height | 0.065 |
| Unit Box Length | 0.305 |
| Unit Box Width | 0.175 |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Calculated Weight | 1.78 kg |
| Harmonized System (HS) code | 8473 3020 |
| Thunderbolt 5 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| SSD enclosure | Jah |
| Total plastic packaging weight | 14 g |
| Paper/cardboard packaging weight | 168 g |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| Total paper/cardboard packaging weight | 336 g |
| Kogus transpordikasti kohta | 5 |
| Plastic packaging weight | 7 g |
| HD tüüp | 8K Ultra HD |
| Ethernet LAN | Jah |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Built-in speaker(s) | Ei |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington/Nano |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD Express/SD |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/shop/csv-2562-1498?search=2562&order=name+asc#attr=2864,2865,2866,2867,2868,2869,2870,2871,2872,2873,2874,2875,2877,2878,2876,2879,2880 |
| Toiteallikas | 180 W |
| HDMI-portide arv | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Microphone in | Ei |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Toiteallika tüüp | DC |
| Connectivity Technology | Wired |
| Andmeedastuskiirus | 120 Gbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Housing material | Plastic |
| Package depth | 59 mm |
| Package height | 169 mm |
| Package weight | 1598 g |
| Package width | 302 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||