Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 16.88 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | HP |
| Tootekood | CX5C3EA |
| EAN | 199764731951 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Silver |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.6 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920x1080 pixels |
| HD tüüp | Full HD |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori mudel | 5825U |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.5 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 16 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | English |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Muud näitajad | |
| Unit Calculated Volume | 0.00936 cubm |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| Processor generation | AMD Ryzen 5000 Series |
| Unit Box Height | 0.065 |
| Unit Box Length | 0.48 |
| Unit Box Width | 0.3 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Additional model naming | 15-FC0005NW |
| Unit Calculated Weight | 2.3 kg |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| On-board graphics card base frequency | 2000 MHz |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Tootja koduleht | www.hp.com |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Built-in microphone | Jah |
| Mudeli originaalnimi | 15-fc0005nw |
| Panel Type | IPS |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||