Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 15.16 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | SM-A576BZVBEUE |
| EAN | 8806099025786 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| Toote värv | Lilac |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6.7 " |
| Ekraani resolutsioon | 1080 x 2340 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Samsung Exynos |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Salvestusruum :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | Not supported |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | 3GA/AAC/AMR/AWB/FLAC/IMY/M4A/Mid/MIDI/MP3/MXMF/OGA/OGG/OTA/RTTTL/RTX/WAV/XMF |
| .: Kaamera :. | |
| Automaatfookus | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 3G-standardid | UMTS/WCDMA |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 6.0 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 2.0 |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM + eSIM |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 16.0 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 76.8 mm |
| Kõrgus | 161.5 mm |
| Sügavus | 6.9 mm |
| Toote kaal | 179 g |
| Muud näitajad | |
| RAM capacity | 8 GB |
| Portrait mode | Jah |
| Front camera type | Single camera |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Display glass type | Corning Glass |
| Galileo | Jah |
| Rear camera flash | Jah |
| Panorama | Jah |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Wireless Charging | Ei |
| Mobile network generation | 5G |
| 5G bands supported | 1800/2100/2300/2500/2600/3500/3700/700/800/850/900 MHz |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Macro photography | Jah |
| 5G standard | Sub6 FDD/Sub6 TDD |
| Display technology marketing name | Super AMOLED Plus |
| EPREL Version Number | 2 |
| EPREL Registration Number | 2526633 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2526633/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.00058 cubm |
| Product Net Weight | 0.179 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.345 kg |
| Battery endurance per cycle | 3120 min |
| Colour name | Awesome Lilac |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 45 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| User interface (UI) | One UI 8.5 |
| Position location | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 80 ° |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 84 ° |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera field of view (FOV) angle | 123 ° |
| Second rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| SIM card ejector pin | Jah |
| Slow motion mode | Jah |
| Front camera sensor size | 1/3.2 " |
| Rear camera sensor size | 1/1.56 " |
| Rear camera pixel size (Quad Pixel technology) | 1.12 µm |
| Geomagnetic sensor | Jah |
| Rear camera pixel size | 1 µm |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass Victus+ |
| Slow motion rate | 240fps in HD |
| Third rear camera aperture number | 2.4 |
| Third rear camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Front camera pixel size | 1.12 µm |
| Second rear camera sensor size | 1/3.2 " |
| Third rear camera field of view (FOV) angle | 78 ° |
| Third rear camera sensor size | 1/5.0 " |
| Third rear camera pixel size (Quad Pixel technology) | 1.12 µm |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| BeiDou | Jah |
| MIMO | Jah |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Repairability class | C |
| Rear camera type | Triple camera |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C to USB Type-C |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax)/Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.samsung.com |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 2.9 GHz |
| Energy efficiency class | A |
| Flash type | LED |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Rahvusvaheline Kaitsekood ( IP ) | IP68 |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Proximity sensor | Jah |
| Resolution at capture speed | 1920x1080@30fps/1920x1080@60fps/3840x2160@30fps |
| Screen shape | Flat |
| SIM card capability | Dual SIM |
| USB connector type | USB Type-C |
| Video formats supported | 3G2/3GP/AVI/FLV/M4V/MKV/MP4/WEBM |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| 3G bands supported | 1900/2100/850/900 MHz |
| 4G bands supported | 1500/1800/1900/2100/2300/2500/2600/700/800/850/900 MHz |
| Digital Zoom | 10 x |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Image stabilizer | Jah |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Mudeli originaalnimi | GALAXY A57 5G |
| Modulation | 1024-QAM |
| Night mode | Jah |
| Pixel density | 382 ppi |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| User memory | 104.7 GB |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||