Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 20.82 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Simple. Impactful
Meet Galaxy S25 and S25+. A sleek, premium design wrapped in a strong aluminium frame with an immersive screen, sophisticated camera and now slimmed down for a more comfortable grip.
Looks sleek, built tough
Wrapped in a light aluminium frame, strengthened with Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 display glass and rated with IP68 for moisture and dust resistance, Galaxy S25 and S25+ are designed to be taken virtually anywhere.
Personalised briefings for your day
Get personalised briefings throughout the day from the all-new Now Brief. Start your morning with a run-down of the day ahead, such as checking your latest Energy Score and reminders of a busy schedule. Then, recap on the day's events in the evening with daily activity insights.
A sound studio at your fingertips
Easily get rid of unwanted background noise from your videos and make them share-worthy with Audio Eraser. Fine-tune your audio by adjusting different types of sound including voices, music, wind and more.
The future of health, now made personal
Keep up with your health goals by tracking your Energy Score. Sync with Galaxy Watch or Ring and receive personalised insights and coaching such as an analysis of your sleep, activity and heart rate.
Personal data stays personal
The Personal Data Engine combines and processes your primary data and provides tailored suggestions. It encrypts this data and saves it on your device with Knox Vault, making it inaccessible to anyone else. You can even monitor the security of other Galaxy devices right from your Galaxy smartphone.
Unrivaled Nightography video. Less noise, more clarity
Now you can shoot in improved 10-bit HDR for a more stunning videography experience. Our advanced AP also delivers more precise noise removal meaning you won't have to worry about grainy night footage again.
Epic portraits, every single time
We see you. And so does our camera with enhanced Object-aware Engine that can adapt to various lighting environments. Capture skin tones and textures exactly as your eyes see them.
Filters just for you
Bring your pics to life with your own personalised filters. Galaxy AI will analyse your favourite photo and create a filter that captures the scene. Use it instantly or customise further to suit your mood with tweaks to the saturation, brightness and more.
Highlight reels made easy
Effortlessly create reels by collating your videos and simply hitting Auto Trim. AI will detect the key activity and trim them into highlight-ready clips that you can easily modify to your desired length.
The most powerful processor customised for Galaxy
Introducing our most powerful processor, customised for Galaxy. With improved real-time ray tracing and Vulkan optimisation, dive deep into the action with ultra-smooth gameplay thanks to Snapdragon® 8 Elite Mobile Platform for Galaxy.
Unparalleled battery life
Thanks to our pioneering mDNIe technology built into our custom-made AP and software optimisation, Galaxy S25's battery usage time is enhanced for you to enjoy hours of watching videos.
All new One UI 7, built for AI
Get access to your Now Brief alerts, music and more from the Now Bar. The new home screen is all yours with highly-customisable layouts and new widgets. Live notifications let you monitor on-going activities such as voice recordings on the Now Bar, status bar or at the top of your notification panel.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | SM-S931BLBDEUB |
| EAN | 8806095851143 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| Toote värv | Blue |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6.2 " |
| Ekraani resolutsioon | 2340 x 1080 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 3.5 GHz |
| Protsessori perekond | Snapdragon |
| Protsessori mudel | 8 Elite |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Salvestusruum :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | Not supported |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | 3GA/AAC/AMR/APE/AWB/DFF/DSF/FLAC/IMY/M4A/Mid/MIDI/MP3/MXMF/OGA/OGG/OTA/RTTTL/RTX/WAV/XMF |
| .: Kaamera :. | |
| Automaatfookus | Jah |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p/2160p/4320p/720p |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 2G-standardid | GSM |
| 3G-standardid | WCDMA |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM + eSIM |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 15 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 4000 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 70.5 mm |
| Kõrgus | 146.9 mm |
| Sügavus | 7.2 mm |
| Toote kaal | 162 g |
| Muud näitajad | |
| RAM capacity | 12 GB |
| Portrait mode | Jah |
| Front camera type | Single camera |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| Galileo | Jah |
| Rear camera flash | Jah |
| Panorama | Jah |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Wireless Charging | Jah |
| Mobile network generation | 5G |
| 5G bands supported | 1500/1700/1800/1900/2100/2300/2500/2600/3500/3700/700/800/850/900 MHz |
| 4G data rate (max) | 2000 Mbit/s |
| Repairability Index | 8.5 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.165 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| 5G standard | Sub6 SDL/Sub6 TDD |
| Removable battery | Ei |
| Display technology marketing name | Dynamic AMOLED 2X |
| EPREL Version Number | 5 |
| EPREL Registration Number | 2339790 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2339790/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.0004455 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.3 kg |
| Battery endurance per cycle | 2236 min |
| Brand specific technologies | Always-on display |
| Colour name | Icyblue |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 25 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| User interface (UI) | One UI 7.0 |
| Position location | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Face recognition | Jah |
| Hall sensor | Jah |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 80 ° |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 85 ° |
| Second rear camera aperture number | 2.4 |
| Second rear camera field of view (FOV) angle | 36 ° |
| Second rear camera resolution (numeric) | 10 MP |
| Rounded display corners | Jah |
| Slow motion mode | Jah |
| Security update term | 31 January 2032 |
| Front camera sensor size | 1/3.2 " |
| Rear camera sensor size | 1/1.56 " |
| Rear camera pixel size (Quad Pixel technology) | 1 µm |
| Geomagnetic sensor | Jah |
| Rear camera pixel size | 1 µm |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass Victus 2 |
| Slow motion rate | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Third rear camera aperture number | 2.2 |
| Third rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Front camera pixel size | 1.12 µm |
| Second rear camera sensor size | 1/3.94 " |
| Second rear camera pixel size | 1.4 µm |
| Third rear camera field of view (FOV) angle | 120 ° |
| Fourth rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Camera image formats supported | DNG,HEIF,JPEG |
| Third rear camera sensor size | 1/2.55 " |
| 5G data rate (max) | 4.66 Gbit/s |
| Hearing aid compatibility | Jah |
| AI processor family | Qualcomm |
| Battery endurance in cycles | 2000 |
| BeiDou | Jah |
| MIMO | Jah |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Repairability class | C |
| Rear camera type | Triple camera |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax)/Wi-Fi 6E (802.11ax)/Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 1800/1900/850/900 MHz |
| Barometer | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.samsung.com/uk/smartphones/galaxy-s25/ |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.47 GHz |
| Energy efficiency class | B |
| USB port | Jah |
| Flash type | LED |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Rahvusvaheline Kaitsekood ( IP ) | IP68 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ei |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Ühilduvus | Galaxy Ring, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watc |
| Proximity sensor | Jah |
| Resolution at capture speed | 1280x720@30fps/1920x1080@30fps/1920x1080@60fps/3840x2160@30fps/3840x2160@60fps |
| Screen shape | Flat |
| SIM card capability | Dual SIM |
| USB connector type | USB Type-C |
| Video formats supported | 3G2/3GP/AVI/FLV/M4V/MKV/MP4/WEBM |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| 3G bands supported | 1700/1900/2100/850/900 MHz |
| 4G bands supported | 1500/1700/1800/1900/2100/2300/2500/2600/700/800/850/900 MHz |
| Body SAR (EU) | 1.363 W/kg |
| Continuous video playback time | 29 h |
| Digital Zoom | 30 x |
| Display brightness | 1500 cd/m² |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Head SAR (EU) | 1.294 W/kg |
| Image stabilizer | Jah |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Mudeli originaalnimi | Galaxy S25 |
| Modulation | 4096-QAM |
| Night mode | Jah |
| Optical Zoom | 3 x |
| Panel Type | AMOLED |
| Pixel density | 418 ppi |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Sisseehitatud kõlar(id) | stereo |
| User memory | 92.5 GB |
| Video capture resolution (max) | 7680 x 4320 pixels |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||