Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.87 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Fast and capacious
With read speeds of up to 3,500 MB/s and write speeds of up to 2,800 MB/s, you’ll experience fast program loading and lightning-fast transfers for the ultimate working experience. Forget about long application loads or slow system loads. The drive’s capacities allow you to store huge amounts of data, including large files, multimedia, applications and even the operating system, without worrying about running out of storage space.
Flagship technologies
Utilising a PCIe 3 x4 interface, the PX500 gen. 3 drive guarantees great throughput and performance even during heavy use, which is crucial for compute-intensive applications and fast data access. The drive incorporates a number of technologies that not only improve performance, but also enhance the durability and security of stored data. These include: Error Correction Code (ECC), Wear leveling, Thermal throttling or the SMART function.
| Tootja | Goodram |
| Tootekood | SSDPR-PX500-01T-80-G3 |
| EAN | 5908267966266 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Tootja koduleht | https://www.goodram.com/en/products/goodram-px500-gen-3-m-2-ssd/ |
| Funktsioonid | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Jah |
| ECC | Jah |
| Lugemise kiirus | 3300 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2700 MB/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 3.8 mm |
| Toote kaal | 7 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Width | 0.005 |
| SSD form factor | M.2 |
| TBW rating | 600 |
| S.M.A.R.T. support | Jah |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Unit Box Height | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001867 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.025 kg |
| Summary | Goodram PX500 gen. 3. SSD capacity: 1 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 3300 MB/s, Write speed: 2700 MB/s, Component for: PC |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe version | 1.4 |
| M.2 key ID | M |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| Component for | PC |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Hardware Encryption | Ei |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Sisemälu tüüp | 3D NAND |
| Package depth | 8 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 22.5 g |
| Package width | 140 mm |
| Random read (4KB) | 230000 IOPS |
| Random write (4KB) | 300000 IOPS |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
