Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 9.10 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | SM-X130NZAEEUE |
| EAN | 8806097781912 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Slate |
| Toote värv | Grey |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 8.7 " |
| Ekraani resolutsioon | 1340 x 800 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Protsessori mudel | MT8781 |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 8 GB |
| .: Salvestusruum :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Automaatfookus | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 15 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 5100 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 124.7 mm |
| Kõrgus | 211 mm |
| Sügavus | 8 mm |
| Toote kaal | 335 g |
| Muud näitajad | |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| CnCode | 84713000 |
| Removable battery | Ei |
| EPREL Version Number | 3 |
| EPREL Registration Number | 2417657 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2417657/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.0009112 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.46 kg |
| Battery endurance per cycle | 6203 min |
| Unit Box Width | 0.225 |
| Unit Box Length | 0.135 |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 15 W |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Position location | Jah |
| Battery included | Jah |
| SIM card ejector pin | Jah |
| Repairability Index | 2.7 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Galileo | Jah |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| Repeated free fall reliability class | C |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| BeiDou | Jah |
| Repairability class | C |
| Rear camera type | Single camera |
| HD tüüp | WXGA+ |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 2.2 GHz |
| Energy efficiency class | C |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| Headphone connectivity | 3.5mm / Bluetooth |
| Rahvusvaheline Kaitsekood ( IP ) | IP52 |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Seadme tüüp | Mobile tablet |
| Video recording | Jah |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Maximum memory card size | 2000 GB |
| Mudeli originaalnimi | Galaxy Tab A11 Wi-Fi |
| Panel Type | TFT |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Speaker power | 1 W |
| User memory | 108.5 GB |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||