Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 12.11 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | SM-X236BZSPEUE |
| EAN | 8806097854777 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Slate |
| Toote värv | Silver |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 8 GB |
| .: Salvestusruum :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | 3GA/AAC/AMR/AWB/FLAC/IMY/M4A/Mid/MIDI/MP3/MXMF/OGA/OGG/OTA/RTTTL/RTX/WAV/XMF |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 2G-standardid | GSM |
| 3G-standardid | UMTS |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Bluetooth-profiilid | A2DP/AVRCP/DI/HFP/HID/HOGP/HSP/MAP/OPP/PAN/PBAP |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 7040 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 257.1 mm |
| Kõrgus | 168.7 mm |
| Sügavus | 6.9 mm |
| Toote kaal | 482 g |
| Muud näitajad | |
| EPREL Registration Number | 2472977 |
| USB Type-C required charging power (max) | 25 W |
| Mobile network generation | 5G |
| 5G bands supported | 1800/2100/2300/2500/2600/3500/3700/600/700/800/850/900 MHz |
| Voice call | Jah |
| Battery endurance per cycle | 5766 min |
| Unit Calculated Weight | 0.7 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001529 cubm |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2472977/fiches?language=EN |
| USB Type-C charging port | Jah |
| EPREL Version Number | 2 |
| Removable battery | Ei |
| 5G standard | Sub6 FDD/Sub6 TDD |
| CnCode | 84713000 |
| Unit Box Width | 0.18 |
| Unit Box Length | 0.265 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Geomagnetic sensor | Jah |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Battery included | Jah |
| SIM card ejector pin | Jah |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Hall sensor | Jah |
| Position location | Jah |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| Galileo | Jah |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| BeiDou | Jah |
| Repeated free fall reliability class | E |
| Repairability class | C |
| Rear camera type | Single camera |
| HD tüüp | WUXGA |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 2.5 GHz |
| Energy efficiency class | E |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Mobile network connection | Jah |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Rahvusvaheline Kaitsekood ( IP ) | IP52 |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Number of built-in speakers | 4 |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Seadme tüüp | Mobile tablet |
| Video call | Jah |
| Video formats supported | 3G2/3GP/AVI/FLV/M4V/MKV/MP4/WEBM |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| 3G bands supported | 1900/2100/850/900 MHz |
| 4G bands supported | 1800/1900/2100/2300/2500/2600/700/800/850/900 MHz |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Continuous video playback time | 15 h |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Maximum memory card size | 2000 GB |
| Mudeli originaalnimi | Galaxy Tab A11+ 5G |
| Panel Type | TFT |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| User memory | 232.7 GB |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||