Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 12.11 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Modern, sleek and refined
Inspired by the iconic Galaxy S Series, the new Galaxy Tab A11+ looks sleek and refined. Its streamlined silhouette and clean finish complete a premium design that stays true to the Galaxy identity. Available in classic Grey and Silver, the Galaxy Tab A11+ blends well with your everyday style.
Boosted power. Optimised performance.
With a boosted CPU and GPU, Galaxy Tab A11+'s AP performance is consistently kept optimal for whichever purpose it is serving. Whether for smooth gaming, instant streaming, maximising work productivity or efficient multitasking, the Galaxy Tab A11+ enables interruption-free usage.
Talk to Google Gemini about what you see
Go Live and share your camera with Gemini on your Galaxy Tab A11+ to get help about what you see. Just long press the side button to get started and share your screen or camera view with Google Gemini to ask for advice. Have a free-flowing conversation that can help you get the answers you're looking for.
Store more of what you love
The Galaxy Tab A11+ offers ample memory and storage capacity. With up to 8 GB of memory and 256 GB of storage, it enables fast, seamless multitasking and support for large files. If needed, you can even expand storage up to 2 TB with a microSD card.
Plays long, powers quickly
Fueled speedily at 25 W charging power, Galaxy Tab A11+'s Super Fast Charging is built to sustain convenient usage for extended periods of time. Whether for work or play, tap into this reliable tablet that lasts long with its 7,040 mAh battery.
Bright, clear display with smooth motion
Enjoy the Galaxy Tab A11+'s smooth and bright display, optimised for entertainment. Its high 90 Hz refresh rate delivers natural, fluid motion for watching videos, playing games, and browsing social media feeds. The display stays bright and clear even under direct sunlight, providing excellent visibility anytime, anywhere.
For your clearer face-to-face moments
Stay closer to everyone who matters, face to face. The Galaxy Tab A11+ comes with a 5 MP front camera for sharper, clearer video calls. Whether you're catching up with family or working with your team, enhanced clarity lets you see every smile and expression in lifelike detail.
Surround yourself with rich audio
The Galaxy Tab A11+ features Dolby-engineered Quad Speakers that deliver a rich, multidimensional audio experience. From your favourite playlists to the latest movies, the immersive 3D sound draws you into a soundscape thats crisp, clear, and deeply engaging. The Galaxy Tab A11+ also comes with a 3.5 mm audio jack, so you can conveniently enjoy your content with wired headphones.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | SM-X236BZAPEUE |
| EAN | 8806097854876 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Slate |
| Toote värv | Grey |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 8 GB |
| .: Salvestusruum :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Automaatfookus | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 7040 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 257.1 mm |
| Kõrgus | 168.7 mm |
| Sügavus | 6.9 mm |
| Toote kaal | 482 g |
| Muud näitajad | |
| Repairability Index | 2.8 |
| Unit Calculated Volume | 0.001529 cubm |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2472977/fiches?language=EN |
| EPREL Registration Number | 2472977 |
| EPREL Version Number | 2 |
| Removable battery | Ei |
| CnCode | 84713000 |
| Unit Box Width | 0.18 |
| Unit Box Length | 0.265 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Calculated Weight | 0.7 kg |
| 5G bands supported | 1800/2100/2300/2500/2600/3500/3700/600/700/800/850/900 MHz |
| Mobile network generation | 5G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Rear camera flash | Ei |
| Galileo | Jah |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| Display glass type | Panda Glass |
| Battery included | Jah |
| Dual SIM support | Ei |
| Position location | Jah |
| Security update term | 30 November 2032 |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 77 ° |
| Rear camera aperture number | 2 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 77 ° |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Hall sensor | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Battery endurance per cycle | 5766 min |
| User interface (UI) | One UI 8 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| Repeated free fall reliability class | E |
| BeiDou | Jah |
| Repairability class | C |
| Rear camera type | Single camera |
| HD tüüp | WUXGA |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Tootja koduleht | https://www.samsung.com/uk/tablets/galaxy-tab-a/galaxy-tab-a11-plus-grey-256gb-5g-sm-x236bzapeub/ |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 2.5 GHz |
| Dolby technologies | Dolby Atmos |
| Energy efficiency class | E |
| Assisted GPS (A-GPS) | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Mobile network connection | Jah |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Rahvusvaheline Kaitsekood ( IP ) | IP52 |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Proximity sensor | Jah |
| Resolution at capture speed | 1280x720@30fps/1920x1080@30fps |
| Seadme tüüp | Mobile tablet |
| Video recording | Jah |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| 3G bands supported | 1900/2100/850/900 MHz |
| 4G bands supported | 1800/1900/2100/2300/2500/2600/700/800/850/900 MHz |
| Battery recharge time | 1.58 h |
| Continuous video playback time | 15 h |
| Digital Zoom | 4 x |
| Display brightness | 480 cd/m² |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Maximum memory card size | 2000 GB |
| Mudeli originaalnimi | Galaxy Tab A11+ 5G (11") |
| Panel Type | LCD |
| Pixel density | 207 ppi |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| User memory | 232.7 GB |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||