Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 12.13 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | SM-X406BZSREUE |
| EAN | 8806097638650 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Slate |
| Toote värv | Silver |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 10.9 " |
| Ekraani resolutsioon | 2112 x 1320 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 6 GB |
| .: Salvestusruum :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | 3GA/AAC/AMR/AWB/IMY/M4A/Mid/MIDI/MXMF/OGA/OGG/OTA/RTTTL/RTX/WAV/XMF |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Automaatfookus | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 3G-standardid | UMTS |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Bluetooth-profiilid | A2DP/AVRCP/DI/HFP/HID/HOGP/HSP/OPP/PAN/PBAP |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 8000 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 254.3 mm |
| Kõrgus | 165.8 mm |
| Sügavus | 6.6 mm |
| Toote kaal | 524 g |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Width | 0.185 |
| CnCode | 84713000 |
| 5G standard | Sub6 FDD/Sub6 TDD |
| Removable battery | Ei |
| EPREL Version Number | 2 |
| EPREL Registration Number | 2352267 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2352267/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.001311 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.83 kg |
| Battery endurance per cycle | 5262 min |
| Unit Box Length | 0.275 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Galileo | Jah |
| Stylus pen | Jah |
| Magnetometer | Jah |
| Mobile network generation | 5G |
| Hall sensor | Jah |
| Repairability Index | 2.86 |
| Position location | Jah |
| Rear camera flash | Ei |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Kogus transpordikasti kohta | 10 |
| Battery endurance in cycles | 2000 |
| Repeated free fall reliability class | E |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| BeiDou | Jah |
| Repairability class | C |
| Rear camera type | Single camera |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 2.4 GHz |
| Energy efficiency class | F |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Mobile network connection | Jah |
| Headphone connectivity | USB |
| Rahvusvaheline Kaitsekood ( IP ) | IP42 |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Resolution at capture speed | 1920x1080@30fps |
| Seadme tüüp | Mobile tablet |
| Video formats supported | 3G2/3GP/AVI/FLV/M4V/MKV/MP4/WEBM |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Maximum memory card size | 2000 GB |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Mudeli originaalnimi | SM-X406B |
| Panel Type | TFT |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| User memory | 102.9 GB |
| Video capture resolution (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Video capturing speed | 30 fps |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||