Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 32.50 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Slimmer and lighter than ever
Packing powerful AI features in a super slim, lightweight design, Galaxy Tab S11 Ultra is a productivity powerhouse everywhere you go. Its massive display and charge-less, hexagon-shaped pen make Galaxy Tab S11 Ultra the ultimate creative companion when you need it. And its lightweight, slim, design make it effortlessly portable when you're on the move.
From idea to AI-sketch to notes, instantly
Just sketch it, and let AI take it from there. With Drawing Assist, your rough drawing is transformed into a polished AI-generated image in seconds. Once it's ready, drop it into Notes to keep your ideas going. Quick, simple, and seamless.
Smarter writing, made simple
Writing Assist helps you refine and transform your text in seconds. Effortlessly draft, craft and revise any piece of writing to match your intended meaning and turn thoughts into polished, ready-to-use content. Adjust the style and tone with a few taps, to convey your message just the way you want it. Then easily drag and drop the enhanced version into one of many supported apps in your workspace.
Immersive viewing. Inside and out
From its super slim bezel to its upgraded brightness, Galaxy Tab S11 Ultras 14.6" Dynamic AMOLED 2X displays deliver incredibly immersive visuals, even in bright outdoor light, with improved brightness over Galaxy Tab S10 Ultra. From streaming to gaming, the superior display lets you experience your favourite entertainment like never before—at home and on the go.
Slim. Thin. Optimised
At just 5.1 mm, Galaxy Tab S11 Ultra is one of our slimmest and lightest tablets yet. Its ultra sleek profile is designed to fit easily in your hand or bag, so you can work and create anywhere with ease.
Upgraded for more angles
Enjoy a more immersive view from every angle with Galaxy Tab S11 Ultra's thinner bezel design and upgraded brightness. Fully immerse yourself in massive displays that deliver stunning visuals, even in bright, sunlit outdoor environments.
Extreme AI power. Heavyweight performance
Fuel every moment with ultra-fast performance, now enhanced for AI. Galaxy Tab S11 Ultras upgraded processor works to deliver stunning graphics, smooth multitasking and next-level speed. Improved NPU, CPU and GPU let you experience silky smooth scrolling and ultra low lag as you seamlessly switch between all your favourite features, apps and content in the blink of an eye.
Lasts from dawn to dusk
Stay powered through your busiest days with lightning fast charging, longer-lasting battery that delivers up to 23 hours of video playback.
Safe from drops and dust
Wrapped in enhanced Armor Aluminum and IP68 Galaxy Tab S11 Ultra is built to withstand whatever the day throws it's way.
Quick access to Quick tools
Instantly access Quick tools menu right from S Pen. Update settings like thickness, colour, favourites, Note Assist, and more in a flash.
Quick thoughts. Big impact
Easily attach Sticky note to Samsung Notes files using the S Pen. Keep important details in sight where you need them, every time.
Your Apps. Your way
Galaxy Tab S11 Ultra comes preloaded with apps like Goodnotes, LumaFusion, Clip Studio Paint, and Notion. Making it easy to take notes, edit, draw and stay organised from the start. Youll also have access to optimised apps like Noteshelf 3, ArcSite, Sketchbook, and Picsart, all designed to run smoothly and enhance your creative experience.
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | SM-X936BZSREUB |
| EAN | 8806097710929 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Slate |
| Toote värv | Silver |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 14.6 " |
| Ekraani resolutsioon | 2960 x 1848 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 3.3 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 12 GB |
| .: Salvestusruum :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Salvestusseade | Flash |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | 3GA/AAC/AMR/AWB/FLAC/IMY/M4A/Mid/MIDI/MP3/MXMF/OGA/OGG/OTA/RTTTL/RTX/WAV/XMF |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Automaatfookus | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 3G-standardid | UMTS |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Bluetooth-profiilid | A2DP/AVRCP/DI/HFP/HID/HOGP/HSP/MAP/OPP/PAN/PBAP/PBP/TMAP |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 11600 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 326.3 mm |
| Kõrgus | 208.5 mm |
| Sügavus | 5.1 mm |
| Toote kaal | 695 g |
| Muud näitajad | |
| Display technology marketing name | Dynamic AMOLED 2X |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C required charging power (min) | 20 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 45 W |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Battery endurance per cycle | 5691 min |
| Unit Calculated Weight | 1.06 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001941 cubm |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2409892/fiches?language=EN |
| EPREL Registration Number | 2409892 |
| EPREL Version Number | 2 |
| Dual SIM support | Jah |
| Removable battery | Ei |
| 5G standard | Sub6 FDD/Sub6 SDL/Sub6 TDD |
| CnCode | 84713000 |
| Unit Box Width | 0.225 |
| Unit Box Length | 0.345 |
| Unit Box Height | 0.025 |
| Repairability Index | 2.7 |
| 5G bands supported | 1500/1700/1800/1900/2100/2300/2500/2600/3500/3700/600/700/800/850/900 MHz |
| Mobile network generation | 5G |
| Security update term | 30 September 2032 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Hall sensor | Jah |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Rear camera flash | Jah |
| Galileo | Jah |
| Stylus pen | Jah |
| Position location | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| BeiDou | Jah |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| MIMO | Jah |
| Repeated free fall reliability class | E |
| Repairability class | C |
| Rear camera type | Dual camera |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax)/Wi-Fi 6E (802.11ax)/Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 1800/1900/850/900 MHz |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.samsung.com/uk/tablets/galaxy-tab-s/galaxy-tab-s11-ultra-silver-256gb-5g-sm-x936bzsreub/ |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 3.73 GHz |
| Energy efficiency class | G |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Mobile network connection | Jah |
| Rahvusvaheline Kaitsekood ( IP ) | IP68 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ei |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Ühilduvus | Galaxy Buds Core, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE |
| Resolution at capture speed | 3840x2160@30fps |
| Seadme tüüp | Tablet PC |
| Video formats supported | 3G2/3GP/AVI/FLV/M4V/MKV/MP4/WEBM |
| Wi-Fi Direct | Jah |
| 3G bands supported | 1700/1900/2100/850/900 MHz |
| 4G bands supported | 1500/1700/1800/1900/2100/2300/2500/2600/700/800/850/900 MHz |
| Continuous video playback time | 23 h |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Maximum memory card size | 2000 GB |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Mudeli originaalnimi | Galaxy Tab S11 Ultra 5G (14.6") |
| Panel Type | AMOLED |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution (numeric) | 13 MP |
| User memory | 226.1 GB |
| Video capture resolution (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Video capturing speed | 30 fps |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||