Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
CSV-2555 7-1 USB-C® to HDMI™ Hub 4K60Hz PD3.1 140W 1m/3.28ft
The Club 3D® CSV-2555 is a hub designed for users with high-power laptops who want a clean desk setup. Connect your essentials like power, Ethernet, and display behind your desk or monitor and use 1-meter USB-C® cable for all your needs.
Declutter Your Desk: The extended 1m (3.28ft) cable gives you the freedom to tuck the hub out of sight for a clean, professional workspace, while keeping essential ports exactly where you need them.
High-Speed Power Delivery: By supporting a Power Delivery of up to 140W, this hub can handle even the most power-hungry laptops.
Compact, Travel-Ready Design: A compact design that slides easily into a laptop sleeve or pocket. Its lightweight construction makes it the perfect tool for commuters and people who need full desktop functionality without the bulk.
Broad Connectivity for Your Basics: Connect your devices like a mouse, keyboard or pendrives simultaneously with ease. The dual USB-A port eliminates the frustration of constant cable swapping.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CSV-2555 |
| EAN | 8719214473785 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.club-3d.com/shop/csv-2555-1866?search=CSV-2555&order=name+asc#attr=2937,2938,2943,2931,2932,2934,2935,2936,2933,2941,2942,2939,2940 |
| Seadme tüüp | USB Hub |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Muud näitajad | |
| Unit Calculated Weight | 0.13 kg |
| Product Net Weight | 0.09 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000702 cubm |
| USB 3.2 | 2 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.27 |
| Unit Box Width | 0.065 |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Mõõtmed (l x s x k) | 13.6 x 3.4 x 1.4cm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Mudel | CSV-2555 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB-C | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
