Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 55.52 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | ROBOROCK |
| Tootekood | S20RD52-00 |
| EAN | 6936905905307 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://global.roborock.com/pages/roborock-saros-20 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 63 dB |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220-240 V |
| Mudeli originaalnimi | Saros 20 with Refill and Drainage System |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Dust capacity (base + vacuum cleaner) | 2.5 L |
| Unit Box Height | 0.44 |
| Unit Box Length | 0.5 |
| Unit Box Width | 0.48 |
| Unit Calculated Volume | 0.1056 cubm |
| Unit Calculated Weight | 17.9 kg |
| Base station dimensions (W x D x H) | 381 x 475 x 300 mm |
| Base station weight | 8350 g |
| Base station functions | Charging,Mop washing,Purification |
| Wet mopping | Jah |
| Obstacle detection | Jah |
| Brush material | Rubber |
| Automatic mop drying | Jah |
| Liftable mop | Jah |
| Obstacle crossing up to | 88 mm |
| Automatic base station return | Jah |
| Base station | Jah |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.256 L |
| Dust container type | Bagless |
| Integrated sensors | Camera |
| Navigation type | LiDAR |
| Charging time | 2.5 h |
| Motor power | 65 W |
| Runtime | 200 min |
| Shape | Round |
| Suction power | 36000 Pa |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 353 mm |
| Kõrgus | 79.8 mm |
| Toote kaal | 5050 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||