Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
BRIO 100.
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 960-001585 |
| EAN | 5099206113268 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.logitech.com/en-eu/shop/p/brio-100-webcam.960-001585 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Graphite |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani resolutsioon | 1920x1080 |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | Webcam User documentation |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.1 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004 cubm |
| Product Net Weight | 0.075 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.5 kg |
| USB | Jah |
| Mõõtmed (l x s x k) | 31.91 x 72.91 x 66.64 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
