Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Your ultimate solution for wireless connectivity
The USB-BT600 features the latest Bluetooth 6.0 technology, allowing you to connect up to 7 Bluetooth smart devices simultaneously. Enjoy faster connections, connect more devices, and extend your range like never before!
High quality, Unparalleled Efficiency
The USB-BT600 features LC3 codec, allowing listeners to enjoy a more energy-efficient and high-quality audio experience, while significantly reducing device power consumption by about 50%.
One Connection. Every Generation
Compatible with all previous Bluetooth versions, enabling truly stable cross-generation device communication.
Always ready to connect
The USB-BT600 features a sleek, compact design that enhances your device's Bluetooth capabilities while maintaining aesthetics and portability.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | USB-BT600 |
| EAN | 4711636321716 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/networking-iot-servers/adapters/all-series/usb-bt600/ |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black/Gold |
| .: Mälu :. | |
| Component for | PC/Laptop |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 6.0 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Liides | Bluetooth |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Toide USB kaudu | Jah |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 30 |
| Nupud | |
| Sisendi tüüp | USB |
| USB connector form factor | Straight |
| Summary | ASUS USB-BT600. Connectivity technology: Wireless, Host interface: USB, Interface: Bluetooth. Maximum data transfer rate: 1.5 Mbit/s. USB powered. Product colour: Black, Gold |
| Unit Calculated Weight | 0.045 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000377 cubm |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Internal | Ei |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Maximum data transfer rate | 1.5 Mbit/s |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package weight | 30 g |
| Package width | 90 mm |
| Laius | 17 mm |
| Sügavus | 14 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Toote kaal | 1.9 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||