Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 14.23 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
GIGABYTE GO27Q24G. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, HD tüüp: Quad HD, Ekraani tehnoloogia: OLED-ekraan, Reaktsiooniaeg: 0,03 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Tootja | GIGABYTE |
| Tootekood | GO27Q24G |
| EAN | 4719331878641 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kaubamärgispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer, Crosshair |
| AMD FreeSync | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| .: Disain :. | |
| Hoidja värv | Must |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Toote värv | Must |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| .: Toimimine :. | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Low Blue Light tehnoloogia | Jah |
| NVIDIA G-SYNC liik | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium |
| Ekraan | |
| Ekraani heledus (tavaline) | 275 cd/m² |
| HDR-toega | Jah |
| Värvihaare DCI-P3 | 99 protsenti |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 True Black |
| .: Ekraan :. | |
| Reaktsiooniaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm (27") |
| Värvispektri standard | DCI-P3 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani tehnoloogia | OLED-ekraan |
| HD tüüp | Quad HD |
| Pikslitihedus | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Värvigamma | 99 protsenti |
| Ekraani kuju | Lame |
| Paneeli tüüp | WOLED |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 58,7 cm |
| Reaktsiooniaeg | 0,03 ms |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33 cm |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1500000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| DisplayPort arv | 1 |
| USB Power Delivery kuni | 15 W |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | Jah |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 36 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (HDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 21 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 27 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |
| Kaal (koos jalaga) | 4,1 kg |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Printimise tehnoloogia | |
| Värvisügavus | 10 bitti |
| Ergonoomika | |
| Reguleeritav kõrgus (max) | 13 cm |
| Pöörlemisnurk | 0 - 90° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | 15 - 15° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -5 - 21° |
| Pöörlemistelg | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 1 tk |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaasas alus | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaablid kaasa arvatud | DisplayPort, Võimsus |
| Pakendi sügavus | 475 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 795 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 131 mm |
| Pakendi kaal | 8 kg |
| USB power delivery | Jah |
| Laius (ilma aluseta) | 604,4 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 54,4 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 350,2 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5,6 kg |
| Laius (koos alusega) | 604,4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 187,5 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 526,5 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||