Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 19.86 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Hisense 43” 4K UHD IPS Digital Signage Display - 24/7 Operation. Tootedisain: Digitaalne A-board. Ekraani diagonaal: 109,2 cm (43"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, Ekraani heledus: 500 cd/m², HD tüüp: 4K Ultra HD. WiFi. Töötunnid (tunnid/päevad): 24/7. Installitud operatsioonisüsteem: Android 11. Toote värv: Must
| Tootja | Hisense |
| Tootekood | 43DM66D |
| EAN | 6973172944295 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Paneeli eluiga | 50000 h |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX5 |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene/hooneväline |
| Töötunnid (tunnid/päevad) | 24/7 |
| .: Disain :. | |
| Tootedisain | Digitaalne A-board |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Otstarve | Kaubanduslik |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Toote värv | Must |
| Ekraan | |
| Oma värskendussagedus | 60 Hz |
| RGB-värviruum | NTSC |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | ARM Cortex |
| Protsessori mudel | A55 |
| Protsessori arhitektuur | ARM Cortex-A55 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemine mälumaht | 32 GB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraanide arv | 1 |
| Ekraani diagonaal | 109,2 cm (43") |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 108 cm |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani kuju | Lame |
| Paneeli tüüp | ADS |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| .: Võrgustumine :. | |
| Brausimine | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi otseühendus | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| DisplayPort arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI sisendportide arv | 2 |
| HDMI väljundportide arv | 1 |
| RS-232 liides | Jah |
| Kõlari väljund | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| USB port | Jah |
| USB versioon | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 11 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 120 W |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 80 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 105 kWh |
| Arvutisüsteem | |
| Arvutisüsteem | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Vastavussertifikaadid | CCC, CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), cTUVus |
| Ähmasuse määr | 25 protsenti |
| LED tagantvalguse tüüp | Direct-LED |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| Multimeedia | |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Ergonoomika | |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 300 x 300 mm |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| DisplayPort sisend | 1 |
| Protsessori tootja | ARM |
| USB-portide hulk | 2 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Pakendi sügavus | 145 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 1092 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 663 mm |
| Pakendi kaal | 12,5 kg |
| Ekraani laius | 970,4 mm |
| Ekraani sügavus | 62,8 mm |
| Ekraani kõrgus | 557,5 mm |
| Ekraani kaal | 8,5 kg |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||