Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Tefal Classic PP1900V0. Tüüp: Elektriline kaal, Maksimaalne kaal (mahutavus): 180 kg, Täpsus: 100 g. Ekraan: LCD, Ekraani suurus (k x v): 75 x 25 mm. Toiteallika tüüp: Patarei, Aku tüüp: AAA, Aku pinge: 1,5 V. Laius: 310 mm, Sügavus: 310 mm, Kõrgus: 18 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 325 mm, Pakendi sügavus: 325 mm
| Tootja | TEFAL |
| Tootekood | PP1900V0 |
| EAN | 3121040095423 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 180 kg |
| Toote värv | Beež |
| Tüüp | Elektriline kaal |
| .: Toimimine :. | |
| Automaatse sisselülitamise funktsioon | Jah |
| Baasainevahetuse (BMR) mõõtmine | Ei |
| .: Ekraan :. | |
| Kergestiloetav ekraan | Jah |
| Ekraani suurus (k x v) | 75 x 25 mm |
| Tagantvalgustusega ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku tüüp | AAA |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Pliit | |
| Pealispinna tüüp | Klaas |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | Ei |
| Kuju | Nelinurkne |
| Mõõteühik | kg, lb, ST |
| Täpsus | 100 g |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Funktsioonid | |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Kaasasolevate akude arv | 3 tk |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 6600 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 216 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 13200 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Päritoluriik | Hiina |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi sügavus | 325 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 325 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 32 mm |
| Pakendi kaal | 1,75 kg |
| Toote kaal | 1,43 kg |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 310 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||