Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Tefal Subito TT5S18E0. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Must, Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 1300 W. Laius: 286 mm, Sügavus: 157,6 mm, Kõrgus: 193 mm. Päritoluriik: Hiina. Kogus pakis: 1 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga): 1920 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga): 4080 tk
| Tootja | TEFAL |
| Tootekood | TT5S18E0 |
| EAN | 3045387295264 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Tase, Pöörlev |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Pesade arv | 2 |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsus | 1300 W |
| Cooking functions & programs | |
| Ülessoojendamise funktsioon | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Eemaldatav purukandik | Jah |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | Ei |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Jah |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Soojashoiurežiim | Ei |
| Stop/tühista-nupp | Jah |
| Ergonoomika | |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Funktsioonid | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | Jah |
| Purusahtel | Jah |
| Soojendusrest | Jah |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1920 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 72 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4080 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 24 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ülessulatamise funktsioon | Jah |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 162 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 202 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 332 mm |
| Pakendi kaal | 1,73 kg |
| Toote kaal | 1,31 kg |
| Laius | 286 mm |
| Sügavus | 157,6 mm |
| Kõrgus | 193 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||