Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 12.65 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Crucial Pro CP16G64C38U5B
Push performance to the next level with the blazing speed and massive bandwidth of Crucial DDR5 Pro OC Gaming Memory. Mobilize the power of low latency to beat the clock and fuel your next win instead of worrying about performance bottlenecks. This powerful, high-performance memory supports next-gen multi-core CPUs and stable overclocking with Intel® XMP 3.0 and AMD EXPO™. Available in black or white.
| Tootja | CRUCIAL |
| Tootekood | CP16G64C38U5B |
| EAN | 649528944498 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Toimimine :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Height | 0.01 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Jah |
| Memory data transfer rate | 6400 MT/s |
| Summary | Crucial Pro CP16G64C38U5B. Component for: PC, Internal memory: 16 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 16 GB, Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 38 |
| Unit Calculated Weight | 0.062 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000234 cubm |
| On-Die ECC | Jah |
| CnCode | 84733020 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Component for | PC |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Jah |
| Paigaldatud operatiivmälu | 16 GB |
| CAS latency | 38 |
| Tootja koduleht | https://www.crucial.com/memory/ddr5/CP2K16G64C38U5B |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
