Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.36 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Whirlpool MBNA900B. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote tüüp: Eraldiseisev mikrolaineahi, Sisemahutavus: 22 l, Mikrolainevõimsus: 750 W, Sisseehitatud ekraan, Kuvamise tüüp: LCD, Kontrolli tüüp: Nööbid, Toote värv: Must
| Tootja | Whirlpool |
| Tootekood | MBNA900B |
| EAN | 8003437396816 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kellafunktsioon | Jah |
| Viitstardi taimer | Jah |
| .: Disain :. | |
| Sisemahutavus | 22 l |
| Ukse hing | Vasak |
| Ukse värv | Must |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Toote tüüp | Eraldiseisev mikrolaineahi |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| .: Ekraan :. | |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Ühendatud koormus | 1300 W |
| Vool | 10 A |
| Söögivalmistusfunktsioonid ja -programmid | |
| Röster | Ei |
| Konvektsioonküpsetus | Ei |
| Külmik | |
| Sisetuli | Jah |
| Cooking functions & programs | |
| Aurutamine | Ei |
| Grill | Ei |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Mikrolainevõimsus | 750 W |
| Pöördlaua suurus | 25 cm |
| Soojashoiurežiim | Ei |
| Taimer | Jah |
| Taimeri tüüp | Digitaalne |
| Ukseavamise tüüp | Nupud |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | Jah |
| Funktsioonid | |
| Ukse avanemine | Avaneb kõrvale |
| Muud funktsioonid | |
| Ülessulatamise funktsioon | Jah |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Kõrgus | 382 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||